Metodologia w studiach europejskich VI Ogólnopolskie Europeistyczne Warsztaty Metodologiczne dla Doktorantów i Habilitantów

Metodologia w studiach europejskich VI Ogólnopolskie Europeistyczne Warsztaty Metodologiczne dla Doktorantów i Habilitantów

60,00 zł

4180

 

Niniejsza publikacja jest wynikiem szóstej edycji Ogólnopolskich Europeistycznych Warsztatów Metodologicznych dla Doktorantów i Habilitantów. Istotą prezentowanej pracy są założenia teoretyczne i metodologiczne możliwych obszarów badawczych, które podejmowane są obecnie w studiach nad integracją europejską.


Każda z przedstawionych metodologii badawczych została uzupełniona merytorycznie i metodologicznie. Stanowi to niezwykle ważne i cenne źródło informacji na temat możliwości zastosowania prezentowanych założeń metodologicznych w procesie badawczym.


Problemem podjętym w recenzowanej pracy, w ujęciu generalnym, jest bez wątpienia próba teoretycznego wyjaśnienia relacji i zależności, a tym samym interakcji występujących w ramach wspólnoty integracyjnej, jaką kształtuje Unia Europejska i jej wszystkie podmioty. W tym kontekście uzasadnionym celem publikacji jest ukazanie znaczenia pogłębionych opracowań naukowych dotyczących perspektyw teoretycznych i metodologicznych w studiach europejskich.
Prof. zw. dr hab. Zbigniew Czachór

CeDeWu
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-810-2038-1

Liczba stron: 230

Format: 165x235mm

Cena katalogowa: 60,00 zł