Intuicyjne odżywianie Jak przestać martwić się jedzeniem i schudnąć

Swietłana Bronnikowa

Intuicyjne odżywianie Jak przestać martwić się jedzeniem i schudnąć

39,90 zł

2299

 

Swietłana Bronnikowa, psycholożka kliniczna i psychoterapeutka, ma wieloletnie doświadczenie we wskazywaniu ludziom, jak pozbyć się nadwagi. Przez lata stała na czele oddziału największej w Holandii kliniki leczenia otyłości.

Ciężko odnaleźć wśród nas choćby jedną osobę, która byłaby w pełni zadowolona ze swojego wyglądu i wagi. Po wielu próbach schudnięcia za pomocą diet nadchodzą ataki obżarstwa, przybywa zbędnych kilogramów i ogarnia nas zniechęcenie, nawet jeśli pozostałe aspekty życia wydają się w porządku. Co wtedy zrobić?
Niniejsza książka daje praktyczne narzędzia wykrywające przyczyny uzależnień pokarmowych. Zawiera ćwiczenia z emocjami, które popychają nas ku pochłanianiu pokarmu mimo braku uczucia głodu. Podczas wykonywania zadań zawartych w oryginalnym Eksperymentarium zrozumiesz:

• Jak nauczyć się odczytywać sygnały głodu i sytości.
• Jak pozwolić sobie na jedzenie wszystkiego, czego chcesz.
• Jak pozwolić swojemu ciału samodzielnie regulować, co, kiedy i jak jeść.
• Jak schudnąć i nigdy więcej nie przybrać na wadze.

W tej fascynującej książce podano skuteczny i dowiedziony naukowo sposób na unormowanie wagi. Zrealizuj konkretny program zaproponowany przez wykwalifikowaną specjalistkę w dziedzinie żywienia i przestań zamęczać się psychicznie i fizycznie. Bądź szczupła i spokojna!

– Nadieżda Nikolska, psychoterapeutka, główna specjalistka w Naukowo-Praktycznym Ośrodku Współczesnej Adaptacji Osobowości.

Hartigramma
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-621-8524-5

Liczba stron: 432

Format: 155x220mm

Cena katalogowa: 39,90 zł