Koszyk 0
Opis:
Dziesiąty tom znakomitej serii "Zwiadowcy" Johna Flanagana. Pięć milionów egzemplarzy sprzedanych na świecie. Horace przepadł bez śladu. Od czasu, gdy został wysłany z misją na ziemie cesarza Nihon-Ja, minęły już miesiące. Brak jakichkolwiek wiadomości martwi nie tylko Evanlyn. Również Will i Allys obawiają się najgorszego. Przyjaciele postanawiają opuścić Araluen i wyruszyć na egzotyczną wyprawę, by odkryć, jaki los stał się udziałem Horacego. Ku wielkiemu zdumieniu, odkrywają ... że Horace zaangażował się w politykę Cesarstwa. Arogancki Senji Sect wystąpił przeciwko prawowitemu władcy i rycerz zdecydował się pozostać w dalekim kraju, by wspomóc obalonego cesarza. Teraz on i Will muszą wyszkolić ludzi do walki z zawodowymi, zaprawionymi w boju żołnierzami Senji'ego. Odpowiedzialność za losy kraju spoczywa również na barkach Allys i Evanlyn - we dwie wyruszają w niebezpieczną podróż, by szukać sprzymierzeńców wśród tajemniczych mieszkańców gór. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Jaguar
 • miękka
Mniej Więcej
 • John Flanagan
 • 2012
 • 0
 • 568
 • 205
 • 145
 • *, 97883-7686-0510
 • 9788376860510
 • ZAF0S
 • 17-99 lat

Recenzje czytelników

DziwneEmocje

Ocena:
Autor:
Data:
Kiedy tylko przeczytałem pierwszą linijkę pierwszej części tej znakomitej serii od razu wiedziałem, że nie spocznę dopóki nie przeczytam wszystkich, I tak się stało w ciągu 6 miesięcy wszystkie tomy były przeze mnie po prostu pochłonięte.
Ale mniejsza z tym.
Zwiadowcy - Cesarz Nihon-Ja to 10 księga wspaniałej serii jaką są "Zwiadowcy". Każda książka to odrębna przygoda naszych bohaterów ... W 10 części jeden z głównych bohaterów - Horace wyrusza z misją do odległego cesarstwa Nihon-Ja po czym przepada. Po zostaje tam by pomóc cesarzowi ponownie zasiąść na tronie po tym jak został obalony przez wojska Arisaki. Przyjaciele Horacea niestety nie wiedzą co tak naprawdę go zatrzymało i postanawiają wyruszyć do nieznanego kraju z misją ratunkową. Mimo, że w kraju dokąd zmierzają panuje całkiem inna kultura jaką dotąd znali oni i my ( z poprzednich części) nie lękają się, iż przyjaźń jest dla nich najważniejsza.
Szybko odnajdują przyjaciela, jednak bohaterowie tej książki nie są obojętni na los i krzywdę drugiej osoby, dlatego postanawiają pozostać i pomóc Cesarzowi odzyskać władzę. Jednak gdyby to było takie proste nie przeżywalibyśmy tak wspaniałych przygód. Autor zadbał o to żeby książka trzymała czytelnika w napięciu przez każdy moment czytania!
Nie tylko w sytuacjach z Willem w roli głównej buzują w nas najróżniejsze emocja, ale także wtedy, gdy Alyss i Evenlyn wyruszają w niebezpieczną podróż by szukać poparcia wśród tajemniczych mieszkańców gór.
To co odczuwamy czytając książkę to ciągle trzymające nas napięcie oraz ciągle pracująca wyobraźnia! Tak bo aby naprawdę zrozumieć i przeżyć tą książkę nasza wyobraźnia musi naprawdę pracować w 100%!
Nie wiem co więcej powiedzieć bo to co czuję gdy tylko pomyślę o książkach z tej serii od razu przesiewa mnie takie dziwne uczucie! Duma jak i chęć sięgnięcia znowu po książkę pop czym przeżycie tych przygód po raz kolejny! Jest to wspaniałe uczucie! Dlatego gorąco polecam tą książkę! W życiu nie pożałuję że zdecydowałem się ją kupić!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Zwiadowcy 10

Ocena:
Autor:
Data:
Kolejna książka o przygodach Willa i Halta. Dobra książka dla młodego człowieka w wieku od 10 lat w zwyż. Barwne, polastyczne opisy oraz wartka fabuła to niezaprzeczalne atuty tej serii. Rozwija wyobraźnię i ma sie ochotę na następną część.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena