Koszyk 0
Opis:
Chcesz zredukować stres, poczuć moc endorfin, wyglądać młodo i pięknie?Zostań fit. Nowa Ty w 180 dni to propozycja dla osób chcących zadbać nie tylko o ciało, ale i dudzę.To jedyna książka, która pozwoli osiągnąć wymarzone rezultaty i cieszyć się nimi przez długi czas.Czas na małą wielką zmianę!Nie wahaj się! Pierwszy krok jest najtrudniejszy!
Mniej Więcej
  • Natalia Gacka
  • 2015
  • 1
  • 240
  • 245
  • 171
  • *, 9788378870944
  • 9788378870944
  • ZCKJC

Recenzje czytelników

super

Ocena:
Autor:
Data:
Moim zdaniem , ta pozycja jest wielkim skarbem dla osób które chcą w końcu coś ze sobą zrobić. Pani Natalia wprowadza "nowych " w aktywne życie , stopniowo podkręcając intensywność. Ludzie bardziej aktywni mogą zacząć od późniejszych etapów. Super pozycja - POLECAM GORĄCO
Czy ta recenzja była przydatna?

o tym jak ciężka praca, staje się przyjemnością

Ocena:
Autor:
Data:
Do książek traktujących o sporcie, podchodzę z dystansem. Na ogół bazują one na tych samych ćwiczeniach, a swoim dopracowaniem odstają nawet od współcześnie wydawanej prasy kobiecej - patrz Women's Health. Na szczęście wraz z nastaniem "Chodakomanii" zmieniło się podejście ludzi do sportu. Siłownia już mało komu kojarzy się z pakerami, a dziewczyna chcąca być fit, nie musi od razu żyć na samej marchewce. Niszę w tym temacie dostrzegły też wydawnictwa i to z sezonu na sezon ... coraz bardziej mnie cieszy.

Natalia Gacka to dziewczyna z jednej strony dobrze odbiorcom znana - szczególnie tym, którzy ćwiczą z YouTubem, ale media sportowe nie odkryły jeszcze jej potencjału - absolutnie nie słusznie!

Jej książkowy plan na 180 dni, jest zadaniem skierowanym do osób samodzielnych i ambitnych - wytrwać w treningowym reżimie przez pół roku i dawać z siebie wszystko przez 6 dni w tygodniu, dla początkujących może się okazać nie lada wyzwaniem. Bez wątpienia, taki tryb przyniesie jednak efekty, a dzięki stopniowemu zwiększaniu intensywności wykonywanych ćwiczeń, poprawi się kondycja i wydolność organizmu.

Merytorycznie Zostań fit to podręcznik dla każdego, od zawodowca po osobę robiącą pierwsze kroki - duża ilość zdjęć, opis każdego ćwiczenia i sprzętu, który należy użyć. Ale jak już wspominałam, mało zdopingowanym może w tym wszystkim zabraknąć oddania. Plus jednak za wstawki w formie dziennika - zapisywanie wymiarów i porównywanie ich z miesiąca na miesiąc, na pewno będzie mobilizujące oraz za nastawienie Natalii, która już we wstępie zagrzewa do wspólnej walki.

Książka Zostań fit to niewyczerpane źródło gimnastycznych inspiracji, w którym przepisy są tylko dodatkiem. Z Gacką ta ciężka praca staje się przyjemnością, a przecież w sporcie właśnie o to chodzi.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena