Koszyk 0
Opis:
 Azyl Zoologiczny to wyjątkowe miejsce założone przez pana Horacego. Horacy podróżuje po całym świecie i często spotyka różne egzotyczne zwierzęta, które potrzebują pomocy i są w niebezpieczeństwie. Uratowane zwierzęta trafiają do Azylu Zoologicznego, gdzie odnajdują nowy dom i mają wspaniałą opiekę.Zosia mieszka w Azylu Zoologicznym, gdzie zawsze dzieje się coś ... ekscytującego. Dziewczynka kocha zwierzęta i uwielbia się nimi zajmować. Ma też pewien niezwykły dar… rozumie mowę zwierząt! Jest to jej największy sekret.Do ogrodu zoologicznego przybywają wyjątkowe zwierzęta. Zosia jest z tego powodu niezwykle wzruszona. Niestety jej optymizmu nie podziela mała śnieżna patera, która wcale nie marzyła o tym, aby mieć towarzystwo. Czy pantera w końcu przekona się, jakie to ogromne szczęście mieć rodzeństwo? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Amelia Cobb
  • 2015
  • 128
  • 198
  • 128
  • *, 978837983-545-4
  • 9788379835454
  • ZD1YG
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Radosna śnieżna pantera

Ocena:
Autor:
Data:
Amelia Cobb to autorka serii ,,Zosia i jej ZOO", której bohaterami są różne zwierzęta - lwiątko, pingwinek, panda, foczka, słonik i pantera. Jestem bardzo ciekawa, który gatunek będzie główną postacią kolejnego tomiku.

Ogród Zoologiczny należał do dziadka dziewczynki, Horacego, który latał po świecie i znajdował zwierzęta, ratując je od śmierci. Zosia z mamą mieszkały w ZOO. Wszyscy zawsze zastanawiali się, kogo tym razem ze swojej podróży przywiezie Horacy ... Święta Bożego Narodzenia zbliżały się wielkimi krokami, a dziadka nadal nie było. Kazał jednak przygotować wybieg dla nowego zwierzęcia. Kto to mógł być?

,,Zosia i jej ZOO" to seria szczególna ze względu na nietypowość zwierząt, których nie zobaczymy w naszym kraju na ulicy, jedynie w ZOO. Dodatkowo Zosia ma niesamowity dar, o którym wie tylko ona i zwierzęta - rozumie ich mowę. Zawsze wie, jak mają na imię, bo podopieczni sami zdradzają jej ten sekret. Tym razem możemy poznać z początku smutną, lecz w rezultacie radosną śnieżną panterę. Lecz czy na pewno jedną?

Książka ma bardzo dużą czcionkę i liczne czarno-białe ilustracje. Jej atutem jest to, że można czytać tomiki bez znajomości poprzednich. Dodatkowo całość uświetnia pan Nękalski, pracownik ZOO, któremu prawie wszystko nie pasuje. Czy czas świąt coś zmieni? Lubię tę serię za to, że jest naturalna, prawdziwa i zawsze czytam z przyjemnością kolejne książeczki. Niestety, ich cena rośnie niewyobrażalnie. Nie jestem przekonana, czy chcę wydać 20 zł na kolejną część.

,,Zosia i jej ZOO. Radosna śnieżna pantera" to już szósty tomik serii, który polecam miłośnikom zwierząt i tego cyklu. Ta część idealnie wprowadzi Was w świąteczny klimat, nie powinniście czuć się zawiedzeni.

Moja ocena: 5,5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena