Koszyk 0
Opis:
W ostatnim tomie pierwszej serii Przygód w świecie Minecrafta wszyscy bohaterowie – zarówno Josh, Andre i Suzy, jak i postacie wygenerowane komputerowo – muszą podjąć jakieś decyzje. Do czego to doprowadzi? Czy istnieje sposób na ocalenie zagrożonych światów? Czy dowiemy się, jak zniszczyć Withera? Seria  Przygody w świecie Minecrafta; Herobrine powstaje Portal Dzień Creeperów Kraina smokó ... w Mroczna świątynia Nieśmiertelny zombi Przeniesione królestwo Zapomniany restart Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Arkady
 • miękka
Mniej Więcej
 • S.D. Stuart
 • 2015
 • 1
 • 88
 • 203
 • 127
 • 978-83-213-4899-5
 • 9788321348995
 • ZCJKM
 • 10-13 lat

Recenzje czytelników

Przygody w świecie Minecrafta Tom IX: Zniszczyć withera

Ocena:
Autor:
Data:
Przed czytelnikami wielki finał serii "Przygody w świecie Minecrafta". Zapraszamy do lektury "Zniszczyć withera". Czy tomik rzeczywiście przyniesie upragnione zakończenie historii?

Całemu światu Minecraft grozi zagłada. Wszystko za sprawą withera - nieziemskiej, trzygłowej kreatury przypominającej nieco szkielet, stworzonej by niszczyć wszystko co napotka na swojej drodze. Przed przyjaciółmi czeka ostatnie ... najtrudniejsze z dotychczasowych zadań - muszą uratować nie tylko wirtualną rzeczywistość, ale i zapobiec podbojowi ich prawdziwego świata przez żądnego władzy Mallorego. Nie uda im się to jednak bez pomocy z zewnątrz. Larrisa korzystając z ciała Suzy udaje się porozmawiać z Notchem, jednak zanim dociera do celu, jej losy ponownie krzyżują się z Dylanem - niezbyt uczciwym łowcą.

Czytelnika czeka spore rozczarowanie, jak się okazuje historia po raz kolejny urywa się w najciekawszym momencie. "Zniszczyć withera" okazuje się bowiem zakończeniem jedynie pierwszej serii książek zatytułowanych "Przygody w świecie Minecrafta" i pozostaje jedynie mieć nadzieję, że szybko doczekamy się kontynuacji.

Podsumowując książki z cyklu "Przygody w świecie Minecrafta" idealnie nadaje się dla młodszych czytelników i fanów gry Minecraft. Książki dostarczą emocjonującej rozrywki i przyjemną, prostą lekturę na kilka godzin. Tym co razi w oczy jest bałaganiarstwo w wydaniu. Okładki książek nie są ze sobą spójne, nawet tytuł serii w kilku tomach ulega zamianie i zamiast "Przygody w świecie Minecrafta" sięgamy po "Minecraft przygody" co potrafi zmylić.

Ocena: 7/10
Andromeda
Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję wydawnictwu Arkady.


Po więcej recenzji zapraszamy na blog KZTK:
http://koszztk.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena