Koszyk 0
Opis:
Znam Literki to sposób na wspólną zabawę z dziećmi, a także: * Nauka liter * Ćwiczenie precyzji i koordynacji ruchów * Rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia * Ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji Zestaw zawiera: * 64 ilustracje na 32 kartach * Flamaster suchościeralny * Ściereczkę Wiek: 3+.
Mniej Więcej
  • 140
  • 190
  • 9788363494070, 9788364039201
  • ZAOYR
  • 1-3 lata
  • wszystkich

Recenzje czytelników

Baw się i ucz, pisz i ścieraj

Ocena:
Autor:
Data:
Jakiś czas temu moja córka Wiki zaczęła interesować się literami (ok. 3,5 roku miała ). Na dzień dzisiejszy większość liter drukowanych już rozpoznaje i na okrągło odczytuje mi je na mijanych banerach. Jak to zazwyczaj z dziećmi bywa, Mała jak już nauczyła się rozpoznawać literki, to zapragnęła również nauczyć się je pisać. Wiadomo, że kartka i ołówek do tego by wystarczyły, ale o ile ciekawiej i kolorowiej jest z Czuczu :) Także zaopatrzyłyśmy się w Czuczu i bawimy się ... a przy okazji uczymy się i ćwiczymy rączkę :)

Zestaw zabaw kreatywnych Znam literki zawiera mazak suchościeralny, ściereczkę oraz 32 karty z ilustracjami po obu stronach. Wśród nich znajdziemy:
- karty z dużymi i małymi drukowanymi literami, obrazkiem będącym ilustracją wyrazu rozpoczynającego się na daną literę oraz podpisem do rysunku;
- karty z dużymi drukowanymi literami, na których zaznaczony jest ślad, po którym należy rysować;
- karty do ćwiczenia pisowni liter polskich;
- karty zawierające całe wyrazy, również do pisania po śladzie.

Na każdej literce do napisania, oprócz kropek zaznaczających ślad, znajduje się duża czerwona kropka, pokazująca miejsce, z którego należy rozpocząć pisanie oraz strzałka/ki pokazujące kierunek pisania. Takie oznaczenia przypominają dzieciom ćwiczącym już samodzielnie jak poprawnie wykonać zadanie.

Dla dzieci, które już nauczą się poprawnie pisać literki, przygotowano zadania trochę trudniejsze. Jedno z nich polega na napisaniu literek składających się na dany wyraz, a drugie na napisaniu linijki liter polskich, ale już bez strzałeczek pokazujących kierunek oraz bez kropeczek zaznaczających ślad.

Dzięki suchościeralnemu pisakowi, dziecko zadanie może wykonać wielokrotnie i każdorazowo poprawiając je tak długo, aż osiągnie zadowalający efekt. Flamaster wystarcza na bardzo długo (oczywiście, jak każdy pisak, należy go zatykać), a karty czyszczone bezpośrednio po skończeniu zabawy zestawem nie niszczą się. Także zestaw ten jest inwestycją na długi czas.

Dziecko wykonujące zadania z tego zestawu kreatywnego ćwiczy precyzję i koordynację ruchów, uczy się liter, rozwija umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia, a przede wszystkim świetnie się bawi. Znam Literki - zabawy kreatywne z pisakiem suchościeralnym świetnie nadają się do zabrania w podróż oraz na prezent dla około 3 letniego malucha. Polecam jako mama, która obserwowała nie tylko swoje dziecko podczas zabawy tym zestawem.

Zdjęcia zestawu możecie zobaczyć na moim blogu, zapraszam
http://yllla-cowgowiepiszczy.blogspot.com/2015/08/czuczu-znam-literki-zabawy-kreatywne-z.html

Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Czuczu znam cyferki

Ocena:
Autor:
Data:
Bardzo fajna i kreatywna zabawa dla dzieci, dziecko samo uczy się jak pisać, prowadzić linie. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena