Koszyk 0
Opis:
Ona ukrywa swoje uczucia, on jest znużonym życiem cynikiem... Jako prawdziwa miłośniczka zwierząt i natury, Beatrix Hathaway zawsze lepiej czuła się w lesie niż na sali balowej. Zaczęła więc wierzyć, że jej przeznaczeniem jest przejść przez życie bez miłości. Czy właśnie taki los czeka ostatnią i najbardziej niekonwencjonalną z sióstr Hathaway? Kapitan Christopher Phelan jest przystojnym, odważnym żołnierzem, który po powrocie z frontu planuje ożenić się z przyjaciółką Beatrix ... uwielbiającą życie towarzyskie i flirt Prudence Mercer. Zakochał się w niej korespondencyjnie, nie wiedząc, że to Beatrix była autorką listów, które podtrzymywały go na duchu na polu bitwy. Christopher wraca do domu, zdecydowany odnaleźć kobietę, którą pokochał, i podbić jej serce... "Znajdź mnie" to piąta część cyklu romansów Lisy Kleypas o rodzinie Hathawayów. Lisa Kleypas (ur. 1964) - bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Lisa Kleypas
  • 2012
  • 1
  • 332
  • 195
  • 125
  • *, 9788378391531
  • 9788378391531
  • ZAJG6

Recenzje czytelników

Cudowna lektura na długie wieczory!

Ocena:
Autor:
Data:
Lisa Kleypas jest amerykańską pisarką, autorką wielu bestsellerów i laureatką nagrody RITA. Pisarka zasłynęła z wielu współczesnych i historycznych romansów. „Znajdź mnie” to piąta część z cyklu o rodzinie Hathaway.


Chodzenie po lasach, ujeżdżanie dzikich koni czy przygarnianie i opieka nad niechcianymi zwierzętami nie przystoi młodej damie, jednak najmłodsza z sióstr Hathaway, Baetrix nie przejmuje się opiniami innych. Piękna i niezależna Bea zawsze budziła podziw u mężczyzn ... jednak żaden z nich nie miał odwagi, by poprosić ją o rękę. Dziewczyna przestała się łudzić, że kiedyś odnajdzie prawdziwą miłość. Wszystko się jednak zmienia gdy do jej przyjaciółki Prudence przychodzi list od kapitana Christophera Phelan. Kapitan Phelan, który znajduje się na wojnie pisze do Pludence o swoich przeżyciach i wrażeniach wojennych. Kobieta niewzruszona wyznaniami w liście nie ma zamiaru na niego odpowiadać z czym Bea nie może się pogodzić. Za zgodą przyjaciółki Beatrix zaczyna korespondować z Christopherem podpisując się jej imieniem.


Po zakończeniu wojny Christopher Phelan wraca do domu. Przeżycia wojenne bardzo go zmieniły, ale jest zdecydowany poślubić kobietę z którą korespondował i w której się zakochał. Jest zdecydowany poślubić Pludence.

Czy Christopher uświadomi sobie z kim naprawdę korespondował?
Czy dotrzyma obietnicy i poślubi kobietę „z listów”?

„Znajdź mnie”, które ukazało się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka, jest to romantyczna powieść. Urzeka nie tylko ciekawą fabułą ale, również niezwykłym obrotem zdarzeń. Postaci są wyraziste i dobrze przedstawione.

Autorka oprócz romantycznej historii zwraca uwagą na bardzo ważną rzecz. Rzadko kiedy zastanawiamy się, co czują żołnierze po powrocie z wojny, czy mają wyrzuty sumienia z powodu zabitych ludzi, czy są w stanie powrócić do normalnego życia? Lisa Kleypas na przykładzie kapitana Phelana pokazuje te dylematy. W mistrzowski sposób nakreśla jego życie przed i po wojnie oraz zmiany jakie w nim zaszły.

Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich do przeczytania tej książki. Jest to idealna propozycja na długie zimowe wieczory. Ważny jest również fakt, że nie trzeba znać poprzednich części, aby zapoznać się z tą książką.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena