Koszyk 0
Opis:
Czy tylko bohaterowie Ludluma i Forsytha mają monopol na ratowanie świata przed zagładą w obliczu wszech organizującego się spisku albo na rozwiązanie zagadek Trzeciej Rzeszy, rozwalając przy okazji pół świata? Można w sposób niekonwencjonalny, ale równie skuteczny - w ciszy i spokoju. Tak jak to robi Marek Dąbrowski i jego przyjaciele. Złoto wywiezione z Pragi pod koniec II wojny światowej, tajemnicze niemieckie laboratorium ukryte pod ziemią ... kontakty ze starożytną wiedzą mnichów tybetańskich i nie tylko, to wszystko zagadki oczekujące na wyjaśnienie. Teraz zajmujemy się tajemnicami III Rzeszy ukrytymi na Dolnym Śląsku, w tajnych archiwach CIA oraz klasztorach Tybetu - tak mówią nasi bohaterowie. Akcja powieści toczy się tu i teraz, we współczesnej Polsce, ze wszystkimi jej społecznymi i politycznymi patologiami, oglądanymi i ocenianymi przez ludzi sukcesu. Czy to wszystko jest prawdą? No cóż, jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz! Kolejne tomy: * Wiedza *Władza. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Vesper
 • miękka
Mniej Więcej
 • Wincenty Jerzy Dróżyński
 • 2012
 • 1
 • 438
 • 208
 • 145
 • 978-83-935031-0-0
 • 9788393503100
 • ZAJTQ

Recenzje czytelników

warto przeczytać

Ocena:
Autor:
Data:
autor zabawia się z czytelnikiem. Po przeczytaniu nie wiem co z treści jest faktem a co fikcją. Zostałem ogłupiony totalnie.
Książkę czyta się rewalacyjnie. Bez zgrzytów czy dłużyzn. Po przeczytaniu świat nie będzie juz taki sam. Niektóre fakty podane przez autora były mi znane część nie. Jeżeli pozostałę części będą na tym poziomie to będzie jeden z najlepiej sprzedających się cykli powieściowych ostatnich lat.
Pozdrowienia dla autora - oby tak dalej
Czy ta recenzja była przydatna?

przeczytaj i zacznij myśleć

Ocena:
Autor:
Data:
Niezła opowiastka. Poprzednik trafnie ją opisał. Aż trudno uwierzyć, że takie rzeczy mogą się zdarzyć obecnie. Chętnie zapytałbym bym autora czy przypadkiem sam nie maczał palców w tej "fikcji" jak to zaznaczył na wstępie, bo jednego jestem pewien - na pewno nie wszytko jest zmyślone - sam co nieco sprawdziłem. Czekam na drugą część.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena