Koszyk 0
Opis:
Mały kurczaczek i równie mała myszka bardzo się przyjaźnią. Ich wspólne zabawy przerywa jednak zimowy deszcz, który zamarza przed drzwiami kurnika i mysiej norki. Zwierzątka próbują znaleźć sposób, by wydostać się ze swoich domków i korzystać z uroków ślizgawki.Ta urocza opowiastka zarówno u małego czytelnika, jak i czytających mu rodziców wywoła niejeden uś ... miech na twarzy.   Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Katarzyna Boroń
  • 2015
  • 1
  • 26
  • 215
  • 154
  • 9788379428434
  • 9788379428434
  • ZCSUW
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Zapomniane wartości

Ocena:
Autor:
Data:
Bajka opowiada o parze połączonej przyjaźnią i bezgraniczną troską. Otulona jest pięknymi obrazkami z przemiłymi zwierzakami idealnie pasującymi do tekstu. Fantastyczna lektura dla każdego przedszkolaka.
Polecam
Jola
Czy ta recenzja była przydatna?

zimowa rozłąka

Ocena:
Autor:
Data:
Jesienią kurczak i myszka przypadkowo się poznali i od tej pory wszystko robili razem, odwiedzali się regularnie. Pielęgnowali swoją przyjaźń tak bardzo, że trudno było im znieść zimową rozłąkę. Dni były krótsze, możliwość dotarcia do przyjaciela utrudniona, przez co spędzali ze sobą mniej czasu. Pewnego dnia zamarzły drzwi kurnika i domku myszki. Po wielu godzinach kury odblokowały wejście do swojego ciepłego domu i poszły odpoczywać. Myszce jednak nie miałby kto pomóc ... gdyby nie jego najlepszy przyjaciel kurczak, który pobiegł uwolnić myszkę i zaproponował wspólne mieszkanie w kurniku.
Prosta, niedługa opowieść o pięknej przyjaźni zwierzątek wzbogacono pięknymi ilustracjami bardzo dobrze przyciągającymi uwagę dzieci. Polecam wszystkim przedszkolakom.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena