Koszyk 0
Opis:
Książka dla wielbicieli Macieja Frączyka, czyli Niekrytego Krytyka – polskiego władcy YouTube (prowadzi program Przemyślenia Niekrytego Krytyka), krytyka: filmów, seriali, gier, książek i reklam, a także internetowych celebrytów. Świetnie napisane, zabawne i ciekawe obserwacje z życia, zilustrowane satyrycznymi rysunkami i kodami do internetowych filmów Autora na YouTube. Książka dla młodszych i starszych, w której znajdą się wyznania Krytyka na temat języka młodzieżowego ... edukacji szkolnej i seksualnej, poszukiwaniu sensu życia i życiowych wyborów, kobiet, subkultur młodzieżowych itd., a także jego życiowej pasji, tego, kim chciałby być, gdyby nie robił tego, co robi. Nie pozwól, żeby język wyprzedzał myśl. Antoni Czechow Nie pozwól, żeby język wyprzedzał myśl. Po prostu się nie odzywaj. Niekryty Krytyk Co się tyczy edukacji seksualnej: żadnych tajemnic. Albert Einstein Co się tyczy edukacji seksualnej: żadnych tajemnic. Żadnych rozmazanych pikseli i niskich rozdzielczości. Niekryty Krytyk Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Henri Frédéric Amiel Talent – to robić z łatwością to, czego inni nie odważyli się spróbować. Niekryty Krytyk Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Albert Einstein Wyobraźnia jest łatwiejsza od wiedzy. Niekryty Krytyk Sukces to zazwyczaj coś, co nie pochodzi od artysty, lecz od publiczności. Éric-Emmanuel Schmitt Polać Schmittowi. Niekryty Krytyk Lepiej jest w siebie wątpić, niż zbytnio w siebie wierzyć. Mikołaj Gogol Lepiej jest zbytnio w siebie wierzyć, niż w siebie wątpić. A Gogolowi zabierzcie kieliszek. Niekryty Krytyk Kobieta jest przyszłością mężczyzny. Louis Aragon Kobieta jest przyszłością mężczyzny, dopóki ten czegoś nie spieprzy. To bardzo bliska przyszłość. Niekryty Krytyk Zamiast karać ludzi za błędy, pokaż im inną drogę postrzegania prawdy. Cholera wie Czasem coś mądrego może powiedzieć ktoś na tyle głupi, żeby się pod tym zapomnieć podpisać. Niekryty Krytyk Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Maciej Frączyk
  • 2012
  • 205
  • 145
  • 978-83-265-0467-9
  • 9788326504679
  • ZARVZ

Recenzje czytelników

Lekko i śmiesznie

Ocena:
Autor:
Data:
Dlaczego Niekryty Krytyk jest sławny, na czym polega tajemnica jego popularności? Książka daje odpowiedz na te pytania. Oczywiście nie bezpośrednio, ale pozwala wyrobić sobie opinię o tym błyskotliwym młodzieńcu. Cały Niekryty zawarty jest w "Zeznaniach...". Nie są to streszczenia odcinków z youtuba, ale opowieść o nim samym. O tym co go denerwuje i o tym co dziwi. Wszystko podane w charakterystycznym, lekkim, żartobliwym tonie. W inteligentny sposób wyśmiewa absurdy codzienności ... przeplatając swoje opowieści gorszącymi żarcikami i aluzjami nie zawsze w dobrym tonie. Ale taki właśnie jest. I takim kochają go miliony internautów. Książkę czyta się jednym tchem. Z przyjemnością. Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Bardzo ciekawa książka, MyBoooks

Ocena:
Autor:
Data:
Jestem fanką Niekrytego Krytyka i od momentu kiedy się dowiedziałam, że wydaje książkę, uznałam, że MUSZĘ ją mieć. Wyczekiwałam premiery i doczekałam się. Kupiłam "Zeznania Niekrytego Krytyka" z radością w oczach i bardzo przyjemnie mnie zaskoczyły.
Spodziewałam się, że książka będzie czymś w rodzaju Przemyśleń Niekrytego Krytyka przelanymi na papier, lub jego autobiografią. Trochę się tego bałam szczerze mówiąc. Przecież komu to właściwie potrzebne. Myliłam się. " ... Zeznania Niekrytego Krytyka" mają oczywiście dawkę poczucia humoru Maćka, ale są zupełnie czymś innym niż jego program. W książce Frączyk pisze o sprawach ważnych w życiu każdego nastolatka. I uważam, że robi to w cudowny sposób. Zabawnie wszystko opisuje, a są to przecież zwykłe tematy, choć niezwykle ważne. W rozdziałach można znaleźć fotokody odsyłające do różnych stron, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Przeczytałam książkę od razu po kupieniu i za jednym posiedzeniem. Po prostu nie mogłam się oderwać. Była napisana z humorem, a jednocześnie mądra.
Uważam, że to obowiązkowa lektura dla każdego w wieku 13-18 lat. Przemawia do nastolatków, ma przesłanie i daje motywację do działania. Szkoda tylko, że jest taka krótka... Na szczęście Niekryty ma napisać drugą część, na którą czekam z niecierpliwością.Jestem fanką Niekrytego Krytyka i od momentu kiedy się dowiedziałam, że wydaje książkę, uznałam, że MUSZĘ ją mieć. Wyczekiwałam premiery i doczekałam się. Kupiłam "Zeznania Niekrytego Krytyka" z radością w oczach i bardzo przyjemnie mnie zaskoczyły.
Spodziewałam się, że książka będzie czymś w rodzaju Przemyśleń Niekrytego Krytyka przelanymi na papier, lub jego autobiografią. Trochę się tego bałam szczerze mówiąc. Przecież komu to właściwie potrzebne. Myliłam się. "Zeznania Niekrytego Krytyka" mają oczywiście dawkę poczucia humoru Maćka, ale są zupełnie czymś innym niż jego program. W książce Frączyk pisze o sprawach ważnych w życiu każdego nastolatka. I uważam, że robi to w cudowny sposób. Zabawnie wszystko opisuje, a są to przecież zwykłe tematy, choć niezwykle ważne. W rozdziałach można znaleźć fotokody odsyłające do różnych stron, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Przeczytałam książkę od razu po kupieniu i za jednym posiedzeniem. Po prostu nie mogłam się oderwać. Była napisana z humorem, a jednocześnie mądra.
Uważam, że to obowiązkowa lektura dla każdego w wieku 13-18 lat. Przemawia do nastolatków, ma przesłanie i daje motywację do działania. Szkoda tylko, że jest taka krótka... Na szczęście Niekryty ma napisać drugą część, na którą czekam z niecierpliwością.

my-books-1220.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena