Koszyk 0
Opis:
Zestaw przyborów szkolnych z wizerunkiem Lionela Messiego - jednego z najlepszych piłkarzy świata. Zestaw zawiera metalowy piórnik, ołówek, linijkę, temperówkę oraz gumkę do ścierania. Idealny wybór dla wszystkich fanów futbolu!
Mniej Więcej
  • Messi
  • 092626418246
  • ZBIC9
  • 4-6 lat, 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

By nauka była przyjemnością....

Ocena:
Autor:
Data:
Gdzieś daleko, za zielonymi lasami, posród błękitnych jezior w mazurskiej, niewielkiej miejscowości mieszkał jedenastoletni chłopiec, który piłkę nożną darzył wielką, gorącą miłością. Jego idolem i wzorem do nasladowania był Leo Messi, mistrz golów strzelania. Bohater naszej opowieści niestety nie darzył szkoły zbyt wielką sympatią i oddaniem, a odrabianie lekcji było dla niego męćzącym i pełnym cierpienia zobowiązaniem. Gdy nastawała pora przygotowania do szkoły ... nasz uczeń w mig przestawał był pełen radości, energii i wesoły. Cóż począć?- myslała jego mama, smutna i zafrasowana. Pragnęła ona, by syn do sprawdzianów i kartkówek był zawsze przygotowany. Lecz on na nic miał jej prośby, rozsądne argumenty, on kochał szkołę tylko w święta. Pewnego dnia, podczas zakupów na matras.pl mama zestaw przyborów szkolnych Messi ujrzała. To w tych kilku szkolnych atrybutach swe nadzieje pokładała. Kilka dni później wręczyła wspaniały zestaw swojemu synowi, który do nauki w towarzystwie przyborów szkolnych z wizerunkiem Messiego był w mig gotowy. Spojrzał na mamę z uśmiechem i podziwem. Od tamtej chwili coraz więcej bardzo dobrych ocen naszemu bohaterowi przybywa. Z pasją uzywa przyborów, które przypominają mu o jego pasji i piłkarskiej miłości. Jedenastoletni pasjonat piłki nożnej już nie tylko na boisku doświadcza satysfakcji i radości. Chwalą go za postępy nauczyciele, docenia jego starania mama, co do szkoły na wywiadowki już chodzi śmielej. Tak oto nauka przestała był smutnym i męczącym zobowiązaniem, bo samą przyjemnością jest zestawu przyborów szkolnych z Messim uzywanie :)
Każdy chłopiec pokocha ten zestaw, będzie uzywał go z zaangazowaniem, a rodziców zadowoli ich wytrzymałość i doskonałe wykonanie :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena