Koszyk 0
Opis:
Ona ucieka przed mafijną zemstą. On gotów jest na wszystko, żeby ją uratować. Oboje stąpają po kruchym lodzie… MarieSolay znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jej najbliżsi zostali zamordowani, a ją samą ścigają bezwzględni zabójcy. Jeśli wpadnie w ich ręce, czeka ją los gorszy od śmierci. Na ratunek dziewczynie wyrusza ktoś, kogo nigdy nawet nie spotkała ... On jednak zaryzykuje życiem, by jej pomóc. To mężczyzna, który ukrywał się tak długo, że niemal zapomniał swojego imienia. Teraz gotów jest powrócić do gry… I zrobi wszystko, by się zemścić. Zemsta to wybuchowa mieszanka tajemnicy, akcji i pożądania. Ale także opowieść o miłości, która zdarza się raz na całe życie. W jej imię zdobywasz się na największe poświęcenie, albo… stawiasz wszystko na jedną kartę. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Katarzyna Michalak
  • 2016
  • 1
  • 304
  • 205
  • 144
  • *, 97883240-3618-9
  • 9788324036189
  • ZD7ES

Recenzje czytelników

Pełna emocji i zawrotów akcji kontynuacja Mistrza

Ocena:
Autor:
Data:
Katarzyna Michalak nie przestaje mnie zadziwiać. :) Po przeczytaniu Mistrza powinnam już niby wiedzieć na co ją stać, ale wierzcie mi, na taką dawkę emocji i zwrotów akcji jaka czeka w Zemście, nie da się przygotować… To trzeba przeżyć z bohaterami, zaprzyjaźnić się z nimi, być z nimi, gdy świat ofiarowuje im swoje piękno, ale też wtedy, gdy rozpada się na drobne kawałki.

Wydarzenia w Zemście rozgrywają się dwadzieścia lat po historii opisanej w Mistrzu. Poznajemy całkiem nowych bohaterów ... ale w prezencie od autorki dostajemy też kilku tych, których już dobrze znamy. ;) Uciekająca przed mackami mafii młoda, niewinna dziewczyna i przystojniak, który ma za zadanie ją chronić – brzmi znajomo, prawda? Jednak uwierzcie mi, w tej książce nie ma czasu na nudę. Szalone pościgi, strzelaniny i intrygi, w których udział biorą agenci FBI, przeplatają się z pełnymi namiętności miłosnymi scenami, które wywołują szybsze bicie serca.

Przyczyną wszystkich nieszczęść bohaterów najnowszej książki Katarzyny Michalak jest ta tytułowa zemsta. To destrukcyjne uczucie, jeśli jest motorem działań, niszczy wszystko na swojej drodze… Nie bierze zakładników i pozostawia po sobie pustkę… Jest jednak coś, co może uratować, co daje nadzieję i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość – to miłość, która choć ma różne oblicza, to zawsze jest piękna, buduje, a nie niszczy.

Po przeczytaniu Zemsty mam wrażenie, że to jedna z najlepszych książek Katarzyny Michalak. Jest pełna emocji, ale nie przesłodzonych, czy wyidealizowanych. Watek sensacyjny jest tak świetnie dopracowany, jakby żywcem wyjęty z kina akcji. Bohaterowie… hmm, no cóż, sami zobaczycie, że nie da się wobec nich przejść obojętnie, kocha się ich albo nienawidzi i to nienawiścią najczarniejszego gatunku. Wszystko to powoduje, że fani Mistrza, muszą tę książkę koniecznie poznać, ale jest jeszcze zakończenie… To ono sprawia, że Zemsta jest niezapomniana, że wznieca w sercu bunt, ale pozwala też zakiełkować nadziei… I to jest piękne, bo dla tej nadziei, a nie dla zemsty warto żyć. :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Recenzja przedpremierowa

Ocena:
Autor:
Data:
RECENZJA PRZEDPREMIEROWA
Drodzy czytelnicy dziś zapraszam Was na recenzję długo wyczekiwanej kontynuacji "Mistrza" Pani Katarzyny Michalak.Na wstępie jednak pragnę podziękować zarówno samej autorce jak i wydawnictwu za możliwość przedpremierowej lektury "Zemsty"
Jak sama autorka pisze na swoim blogu mimo,ze jest doświadczona pisarką bardzo boi się tego jak czytelniczki odbiorą książkę czy się spodoba,a przede wszystkim czy będzie tak samo dobra jak jej pierwsza część ...
Jestem świeżo po lekturze "Zemsty" i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić,że obawy te są zupełnie bezpodstawne i niepotrzebne gdyż książka jest rewelacyjna i zapewne wiele czytelniczek zgodzi się ze mną,że przerosła nasze czytelników najśmielsze oczekiwania.Mówiąc wprost drogi czytelniku kiedy już zaczniesz czytać nie będziesz w stanie się oderwać. Dlatego zanim zaczniesz czytać zarezerwuj sobie wolny czas i przygotuj się na mnóstwo emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.Recenzując pierwszą część napisałam,że w tej książce do końca nie można niczego przewidzieć.Teraz wiem,że był to dopiero przedsmak tego,co autorka szykowała dla nas właśnie w zemście.
Jako,że nie chcę popełnić zbrodni zdradzania Wam tego,co znajdziecie na kartach "Mistrza" jeśli jeszcze go nie czytaliście z obawy przed waszą zemstą nie będę zbyt wiele mówić o samej fabule utworu.Nakreślę ją tylko delikatnie tak aby jeszcze bardziej podsycić waszą ochotę do sięgnięcia po książkę.

Młoda piękna dziewczyna jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie,bo oto właśnie uciekła z rąk bezwzględnych zabójców.Pozostawiona samej sobie bez niczyjej pomocy musi się ratować.Niestety nie jest to łatwe ponieważ młoda kobieta jest ranna,a w ślad za nią rusza już pościg.Na szczęście jest ktoś,kto jest gotów dosłownie na wszystko,by ratować dziewczynę.Choć ani ta która ucieka ani ten , który chce ją ratować nie znają się i nigdy się nie widzieli mężczyzna dokłada wszelkich starań, by młoda kobieta była bezpieczna,gdyż jest bardzo bliska jego sercu. Nieodłącznym sprzymierzeńcem wszelkich działań sprzymierzeńca Marie jest jego syn Tristan. Jest to początek gry o życie lub śmierć coraz większej liczby osób,która niesie za sobą wiele przelanej krwi i raniących serce oraz dusze zdarzeń.Jednak Pani Kasia po raz kolejny również i tym razem ukazuję ogromną moc miłości.Sile która jest budująca i oczyszczająca,ale również może stać się mocą niszczącą,która spycha nas w czeluści piekła.
Koniecznie musicie przeczytać"Zemstę" Pobudzi ona wasze zmysły,podniesie poziom adrenaliny jak również wzruszy a już na pewno zaskoczy.

Premiera już 16 Kwietnia

Moja ocena to:10/10

Pozdrawiam,
Agnieszka Kaniuk
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena