Koszyk 0
Opis:
Zbój to zbiór opowiadań o koniach, konikach i kucykach. Autorka opowiada o nich ciepło i ze znastwem. Wszystkie opisane przez nią historie wydarzyły się naprawdę. A bohater każdej opowieści - kary, siwy albo gniady, oprócz końskiej siły i szybkich nóg ma swój rozum i wielkie serce. Bo nie bez powodu mówi się, że największe szczęście na świecie na końskim siedzi grzbiecie.
Mniej Więcej
  • Renata Piątkowska
  • 2012
  • 1
  • 70
  • 220
  • 168
  • *, 9788376721712
  • 9788376721712
  • ZAROR
  • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Zbój. Opowiadania o koniach i konikach

Ocena:
Autor:
Data:
Ta książka jest przede wszystkim napisana z wielką miłością do tych zwierząt. To daje się wyczuć już po pierwszych kilku stronach. A poza tym wydarzenia w niej opisane wciągają bardzo małego czytelnika i sprawiają, że lektura ta pochłania go bez reszty. Co więcej, opowiadania te są na tyle krótkie, a czcionka wystarczająco czytelna, by maluchy próbowały przeczytać je samodzielnie. Sadzę, ze nie powinny mieć z tym problemu. Na koniec wspomnę jeszcze o szacie graficznej ... którą najbardziej chyba zachwalała moja córka. A dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że każdy rozdział rozpoczyna się od zdjęcia konia, który wygląda zupełnie jak bohater danej historii. Poza tym, ilustracje zdobiące nam tekst na kolejnych stronach to oczywiście wizerunki koników. A na koniec szczegół, który strasznie spodobał się mojej Ali. Nieparzyste strony w tej książce są ujęte na boku pędzącego konia. Niby niewiele, ale moja córeczka była zachwycona!

I jeszcze jedno. Podobno wszystkie te historie opisane w powyższej książce wydarzyły się naprawdę! Niesamowite prawda?
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena