Koszyk 0
Opis:
Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Wojna, której zamierzali zapobiec, zbliża się nieuchronnie i będą musieli wziąć w niej udział. Larissa spotyka się z Walterem, który wyjaśnia jej, dlaczego sprzymierzył się z Herobrine’em i jakie są ich cele. Tymczasem Mallory w rozmowie z Andrem twierdzi coś całkiem przeciwnego. Który z nich kł ... amie? Seria Przygody w świecie Minecrafta; Herobrine powstaje Portal Dzień Creeperów Kraina smoków Mroczna świątynia Nieśmiertelny zombi Przeniesione królestwo Zniszczyć Withera Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Arkady
 • miękka
Mniej Więcej
 • S.D. Stuart
 • 2015
 • 1
 • 80
 • 203
 • 127
 • 9788321348971
 • 9788321348971
 • ZCJKJ
 • 10-13 lat

Recenzje czytelników

Przygody w świecie Minecrafta Tom VIII: Zapomniany restart

Ocena:
Autor:
Data:
"Przygoda w świecie Minecrafta" zmierza powoli ku wielkiemu finałowi. W przedostatnim tomie "Zapomniany restart" dowiemy się o początkach świata gry i rozwiane zostanie kilka tajemnicy otaczających Herobrine i nowych bohaterów historii - Waltera i Mallory.

Wśród przyjaciół dochodzi do wyraźnego rozłamu. Suzy, Josh i przemieniona w zombie Larrisa decydują się wesprzeć plany Herobrine oraz tajemniczego Waltera ... Tymczasem Andre przebywający w podniebnym mieście poznaje młodego rosyjskiego hakera Dawida pracującego dla niejakiego Mallory. Kto mówi prawdę, a kto kłamie? Która ze stron jest tą właściwą? I czy więzi krwi okażą się dość silne by powstrzymać Josha i Andre przed walką ze sobą? Czasu do namysłu nie ma wiele, o świcie w podniebnym mieście rozpocznie się bitwa, która zadecyduje o losach dwóch światów.

Seria powoli zmierza ku końcowi i czytelnik ma okazję otrzymać odpowiedzi na kilka dręczących go pytań. Jednak autor ostrożnie dozuje informacje i tak naprawdę nadal nie można być pewnym czy intencje Herobrine są tak czyste, jak chciałby żeby się wydawały. Czy decydując się na sojusz z nim bohaterowie postąpili słusznie, czy jedynie zdecydowali się na mniejsze zło? Jak wiele będą w stanie poświęcić dla świata, który przecież nie jest prawdziwy. Nadszedł czas trudnych decyzji i wszystko wyjaśni się w następnym tomie.

Przedostatni tom serii zaostrza apetyt na finał historii zapowiadając sporą dawkę emocji i nadzieję na odpowiedzi na dręczące czytelnika pytania. Gorąco zapraszam do lektury "Zniszczyć withera".

Ocena: 8/10
Andromeda
Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję wydawnictwu Arkady.

Po więcej recenzji zapraszamy na blog KZTK:
http://koszztk.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena