Koszyk 0
Opis:
Dennis Milne jest byłym policjantem i płatnym zabójcą na pół etatu. Zabija złych ludzi, którzy w jego mniemaniu zasłużyli na śmierć. Obecnie przebywa w Manilii i czeka na swoją kolejną ofiarę: młodą kobietę, która narobiła sobie wielu śmiertelnych wrogów. DI Tina Boyd przebywa w Manilii i szuka człowieka odpowiedzialnego za śmierć jej ukochanego, mimo, że wie, że zabójca jest bardzo niebezpieczny i bezwzględny. Jest zdeterminowana, żeby doprowadzić do sprawiedliwości ... nawet jeśli miałoby ja to zabić. Kiedy oboje się spotkają, nadejdzie czas zapłaty. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Simon Kernick
  • 2014
  • 1
  • 400
  • 195
  • 125
  • 978-83-7885-682-5
  • 9788378856825
  • ZBIWC

Recenzje czytelników

Jak zwykle zabójcze tempo i świetny thriller.

Ocena:
Autor:
Data:
Każda kolejna książka tego autora jest przeze mnie niecierpliwie wyczekiwana. Wiem, wiem, to pozycje z typu takiej amerykańskiej akcji na zasadzie zabiligoiuciekł. I co z tego?! Po ostatnich ambitnych i trudnych książkach, należało mi się trochę rozrywki. Biorąc do ręki Zapłatę, byłam pewna, że wieczór z Simonem Kernickiem nie będzie stracony:).Zapłatę (podobnie jak inne książki Kernicka) czyta się błyskawicznie, napięcie, które nam towarzyszy od pierwszej strony nie spada ani na chwilę ... a od lektury nie sposób się oderwać.
Co charakterystyczne dla Kernicka, to fakt, iż główni bohaterowie nigdy nie są kryształowo dobrzy, uczciwi. To z reguły osoby balansujące na krawędzi, które życie i okoliczności zmusiły do złych lub powiedzmy niezbyt wzorowych uczynków. Nie inaczej jest w tym przypadku. Tina i Dennis to osoby balansujące na cienkiej linii, która dzieli dobro od zła. Czy usprawiedliwieniem dla ich czynów jest fakt, iż ścigają i karzą osoby będące wcielonym złem, takie, które krzywdzą niewinnych, a prawo jest wobec nich bezradne? A to moje Kernicki:)
Zachęcam do sięgnięcia po Zapłatę (oraz inne książki autorstwa Kernicka). Pozycja ta nie dość, że zapewnia maksymalna dawkę napięcia i niezłą rozrywkę, to dodatkowo zmusza do chwili refleksji.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Zaplata

Ocena:
Autor:
Data:
" Zapłata" to świetnie napisany thriller, pełen napięcia i niedopowiedzeń. Kernick stopniowo buduje napięcie i zwodzi czytelnika. Jego bohaterowie nigdy nie są idealni. Ciemna strona ich osobowości walczy z jasną. Mają jednak sumienia - wyrzuty czy refleksje są na porządku dziennym. Właśnie dlatego, że tacy są, a nie inni, zapadają w pamięć i budzą sympatię. Sylwetki bohaterów są ciekawie skonstruowane i tworzą wyraziste, oryginalne osobowości. Kernick bawi się sytuacją ... zmienia wątki i miesza nam w głowach. Jest naprawdę niesamowity! Jeśli jesteście żądni mocnych wrażeń - sięgnijcie po "Zapłatę"!


http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2014/07/zapata-simon-kernick.htmlZa
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena