Koszyk 0
Opis:
Autor bestsellera Chemia śmierci "Większość dnia spędzam ze zmarłymi. Czasem ze zmarłymi, którzy nie żyją od bardzo dawna. Jestem antropologiem sądowym. To po części patologia, po części archeologia. To, co robię, wykracza poza jedno i drugie. Bo nawet wtedy, kiedy biologia człowieka przestaje działać, kiedy z tego, co było życiem, zostaje jedynie zepsucie, zgnilizna i stare suche kości, nawet wtedy zmarły może być ważnym świadkiem. Może opowiedzieć swoją historię pod warunkiem ... że umie się ją zinterpretować. Ja umiem.Umiem skłonić zmarłych do zwierzeń'. „Kość opiera się wszystkiemu z wyjątkiem najgorętszego ognia. I nawet jeśli wypali się z niej cały węgiel, nawet jeśli jest już martwa i bez życia niczym pumeks, wciąż zachowuje swój pierwotny kształt. Ale jest wtedy jedynie wątłym duchem samej siebie sprzed spalenia, cieniem, który łatwo kruszy się i rozpada, ostatnim bastionem spopielałego życia.” Tym razem doktor David Hunter – jak zawsze wyrwany z własnych bolesnych przeżyć – ma odczytać historię przerażającej zbrodni ze spopielałych kości. Na targanej sztormem, odciętej od świata i sparaliżowanej śmiertelnym strachem wysepce, której mieszkańcy mają swoje straszne tajemnice, nic nie jest tym, czym się wydaje, i nic nie może być wyjaśnione do końca. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Simon Beckett
 • 2014
 • 6
 • 336
 • 177
 • 110
 • *, 9788324151639
 • 9788324151639
 • ZBK7H

Recenzje czytelników

Zapisane w kościach - POLECAM!

Ocena:
Autor:
Data:
Świetna książka, odosobniona wyspa, przerażeni ludzie w obliczu zbrodni, ponury i tajemniczy krajobraz. Ciekawostki dotyczące ludzkich szczątków. Ale co najważniejsze autor opisuje swoje przemyślenia i uczucia w sytuacji zagrożenia, analizjue je i ... dowiaduje się kim jest morderca ale czy przewidzi jaki będzie finał tej historii? Zdecydowanie polecam tę książkę, ponieważ wciąga i jest w stanie zaskoczyć. Naprawdę ciężko przewidzieć zakończenie.
Czy ta recenzja była przydatna?

Zmarli przemówią

Ocena:
Autor:
Data:
Co mówią zmarli? Co chcą nam przekazać? Może jak zostali zamordowani? A może kto to zrobił? Na te wszystkie pytania może odpowiedzieć tylko ktoś kto wie jak słuchać ich szeptów. Zdradzą te tajemnice tylko dr Hunterowi. On widzi i słyszy więcej. Teraz jego zadaniem znowu jest odkrycie tożsamości mordercy. Co najlepsze... na odciętej od świata wysepce.

Książka trzyma napięcie do ostatniej strony epilogu. Zdecydowanie "Zapisane w kościach" ... należy się solidne 5/5 gwiazdek i respekt dla autora.

Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena