Koszyk 0
Opis:
Kategorie:
  • MD
  • twarda
Mniej Więcej
  • 83-60067-77-5
  • 9788360067772
  • I8931
  • 1-3 lata

Recenzje czytelników

Zając Maurycy

Ocena:
Autor:
Data:
Zając Maurycy to książeczka skierowana do najmłodszych dzieci. Jest to lektura, której bohaterami są sympatyczne i przyjacielskie zwierzaki.
Zając Maurycy jest bardzo niezadowolony ze swojej tchórzliwej natury. Postanawia więc wcielić się w jakieś groźne i odważne leśne zwierzę. Ale czy udawanie kogoś kim się nie jest wyjdzie mu na dobre? A może lepiej skupić się na własnych zaletach i talentach i właśnie je pielęgnować ... Przekonajcie się sami jakie wnioski wyciągnął zając doświadczając bycia kimś innym.
Książeczkę moje dzieci oceniły na fajną, wciągającą i zabawną. Mimo, że jest to tylko krótka rymowana historyjka, zawiera pouczającą puentę i przesłanie dla młodego odbiorcy. Tekst jest lekki i zrozumiały a całość przystępna dla maluchów, dlatego książeczkę przeczytaliśmy niemal śpiewająco i ekspresem.
Moje dzieci zwróciły dużą uwagę na ilustracje Andrija Melnykova. Prezentują się one bardzo imponująco, są estetyczne, mają prostą formę i co najważniejsze są bajecznie kolorowe. Robią więc bardzo dobre ogólne wrażenie i na pewno przyciągają uwagę maluchów.
Jeżeli więc szukacie krótkich, aczkolwiek wartościowych książeczek, polecam prezentowaną publikację. Sprawdzi się o każdej porze dnia i w każdym miejscu przeganiając nudę gdzie pieprz rośnie ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena