Koszyk 0
Opis:
Akademia Cimmeria stała się dla Allie czymś więcej niż szkołą była jej schronieniem. Jednak grupa ludzi powiązanych z rodziną dziewczyny próbuje zniszczyć wszystko to, co dla Allie ważne. Co gorsza, ktoś blisko związany z uczniami Cimmerii dopuścił się zdrady i wszystkich opanowuje paranoja. W obawie przed atakiem Nathaniela wybuchają wewnętrzne walki. Jednak to nie uderzenia z zewnątrz należy się obawiać...
 • Otwarte
 • miękka
Mniej Więcej
 • C.J. Daugherty
 • 2014
 • 1
 • 384
 • 205
 • 135
 • *, 9788375152807
 • 9788375152807
 • ZBC79
 • 14-16 lat, 17-99 lat

Recenzje czytelników

Zagrożeni

Ocena:
Autor:
Data:
Po rewaluacyjnej drugiej część "Dziedzictwo" sięgnąłem po trzeci tom "Zagrożeni". Z niecierpliwością czekałem, aż wleci w moje szpony, bo już mnie korciło przeczytać inną, lecz ja czekałem. W końcu wyszła i mogłem się nią zachwycić. Skończyłem już ją trzy tygodnie temu, lecz dopiero dziś ją dla was piszę.

Szkoła i Allie bardzo ucierpiały po ataku Nathaniela, ale najbardziej to Allie, nie mogła się pogodzić z zabójstwem jej przyjaciółki. Odsunęła się od swojej miłości ... od przyjaciół, od każdego, zamknęła się w sobie. Przyjaciele są jej podporą, chodź się chwiała i prawie runęła, to ją odbudowali pomogli sobie nawzajem. Lecz Allie chciała tylko dwie rzeczy, ujawnić szpiega i ukarać Nathaniela za to co zrobił. Allie chce się zmienić, chce by wszytko powróciło, lecz babcia i dyrektorka dali jej ultimatum, którego musi kurczowa się trzymać. Tylko w taki bowiem sposób może dopaść tych, którzy skrzywdzili Jo. Jednak dziewczyna nie ma zamiaru siedzieć bezczynnie, szczególnie, że w szkole zaczyna dziać się nie najlepiej a instruktorzy Nocnej Szkoły i dyrektorka, nagle gdzieś wyparowali. Dziewczyna wraz z przyjaciółmi bierze to w swoje ręce by ujawnić szpiega.

Po lekturze "Dziedzictwo" miałem zniszczone nerwy, obolałe oczy bo nie wierzyłem że to tak się skończy, że za to tak zapłacą. Nathaniel jest bez litosny, krew, martwi uczniowie to dla niego NIC. Za wszelką cenę chce dopaść jej babkę i przejąć szkołę, wtajemnicza to rodziców uczniów, którzy mają sens tej szkoły. Jeśli Allie, dyrektorka i jej babka tego nie mogą do tego dopuścić.

Książka bardzo mi się spodobało, Alli i jej problemy miłosne co raz bardziej mi się podobają. Uwielbiam te niezręczne momenty, gdy jesteś przy tej osobie co kochasz, ale tego jeszcze nie wiesz. Zaniepokoiło mnie to jaki Nathaniel jest, podły, bezduszny, chciwy. W książce poznaliśmy historię jej babki, a także ich wroga. Allie nabiera coraz większej pewności i ufności do samej siebie. Spodobało mi się bardzo że Carter i Sylvian się polubili i ufają sobie, wreszcie! Książka bardzo się udała i kocham po prostu tą sagę! Kochani czytelnicy czytajcie tą książkę bo ona jest suuuper!
Po więcej recenzji zapraszam na http://booksinthemoonlight.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Poprzednie części były wspaniałe.! Bardzo mi się podobały. Ta też zapowiada się świetnie. Serdecznie polecam :)
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena