Koszyk 0
Opis:
Zagadki CzuCzu dla dzieci w wieku 3-4 lat to 150 wciągających pytań i odpowiedzi, które pomagają odkrywać świat w pasjonujący sposób. Dzięki nim będziecie świetnie się bawić, rozwijać umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia, ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację, a także poszerzać wyobraźnię. Poręczna forma książeczki pozwala na zabawę wszędzie, gdzie tylko chcecie!
Mniej Więcej
  • 205
  • 65
  • 9788364039126
  • ZB45K
  • 1-3 lata, 4-6 lat
  • wszystkich

Recenzje czytelników

Sposób na nudę

Ocena:
Autor:
Data:
Idealna zabawa dla dziecka w domu jak i w czasie podróży. Pytania nie są infantylne a rozbudzają wyobraźnię dziecka, bo np. która zupa to brokułowa? można bawić się w czytanie pytań a dziecko odpowiada, następnie można odwrócić rolę i to dziecko stara się ułożyć pytanie do obrazków.
Zajmuje mało miejsca także zmieści się w torebce Mamy :) do tego na pewno szybko się nie zniszczy także gdy dziecko zna już wzystkie odpowiedzi można ją schować i wyciągnąć ponownie za jakiś czas.Polecam
Czy ta recenzja była przydatna?

K

Ocena:
Autor:
Data:
Zagadki Czu Czu są świetne. Przydają się w każdej podróży i zajmują mało miejsca. Dzieci bardzo chętnie po nie sięgają. Zadania i zagadki nie powtarzają się w kolejnych cześciach.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena