Koszyk 0
Opis:
Książka zachęca dzieci do podejmowania prób pisania liter i całych wyrazów. Działania z magnesami pobudzają kreatywność i - dodatkowo - utrwalają pisownię. Dzieci współtworzą książkę, dorysowując obrazki, dokładając magnesy i proponując własne rozwiązania. Do książki dołączony jest pisak. Jego specjalna końcówka pozwala zmazywać wyrazy i rysunki, co umożliwia wielokrotne powtarzanie czynności.
  • Wilga
  • twarda
Mniej Więcej
  • 2012
  • 14
  • 310
  • 240
  • 978-83-259-0440-1
  • 9788325904401
  • ZALZ4
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Genialna książka do nauki pisania

Ocena:
Data:
Magnesy, ścieralny mazak, piękna grafika i różnorodne zadania do wykonania – to wszystko sprawi, że Twoje dziecko chętnie będzie ćwiczyć pisanie liter i doskonalić czytanie!

Ta książka jest wspaniała z wielu powodów, ale przede wszystkim ze względu na możliwość wielokrotnego użytku. Zwykle książki do nauki pisania są jednorazowe - po wypełnieniu pierwszymi, koślawymi literami nadają się już tylko do wyrzucenia lub zostawienia na wieczne zapomnienie w pudle z pamiątkami.. ... W tym przypadku mamy książkę w twardej oprawie i o grubych, tekturowych i wytrzymałych stronach, a pisać w niej możemy wielokrotnie! Dziecko może więc nie tylko poprawiać ćwiczenie, ale również wykonywać je wiele, wiele razy, aż dojdzie do wprawy w pięknym pisaniu. Autorzy zadbali naprawdę o wszystko – pokazali nawet, w jaki sposób powinno się pisać każdą z liter, dzięki czemu dziecko będzie mogło w każdej chwili sobie to przypomnieć (patrząc na strzałki przy literze wzorcowej).

Na pochwałę zasługuje również piękna grafika – obrazki w książce są kolorowe, wyraźne i cieszące oko, również dorosłego! Zadania są różnorodne – raz wymagają znajomości kolorów, raz kreatywności czy umiejętności liczenia, ale zawsze pozwalają na zabawę literami i pisanie różnych słów.

W zestawie znajdziemy 20 magnesów – zabawek, zwierząt, napisów, kolorów, które będą nam potrzebne do wykonania niektórych poleceń. Dziecko ma tutaj szansę wykazać się kreatywnością i w niektórych ćwiczeniach ułożyć magnesy według własnego uznania. Pomysł z magnetycznymi stronami bardzo mnie zadziwił i zachwycił – dzięki temu można wiele razy zmieniać ich ułożenie, a jednocześnie ćwiczyć zdolności manualne (przyklejając i odklejając magnes).
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena