Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

11,48 zł

12,99 zł

Oszczędzasz: 1,51 zł
(12%)

Szybka wysyłka 24h!

Dostawa do księgarni
ZA DARMO
Niezastąpiona pomoc w przygotowaniach do TESTU KOMPETENCJI "Wzory testów dla klasy VI" będą służyć pomocą wszystkim uczniom, którzy szukają: - odpowiedzi na pytanie, jak poradzić sobie z rozwiązaniem wszystkich zadań w wyznaczonym czasie - wzorów testów do ćwiczeń w takiej formie, z jaką spotkają się na sprawdzianie - możliwości samodzielnego sprawdzenia poziomu swoich umiejętności. We "Wzorach testów dla klasy VI" każdy uczeń znajdzie: - sympatyczną i cierpliwą postać pana Egzaminowicza, który wyjaśni, w jaki sposób rozwiązywać zadania wyboru oraz zadania krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi - ogromną liczbę zadań obejmujących całość materiału klas IV, V i VI (ze

wszystkich przedmiotów) - przykłady rozwiązań zadań ze szczegółowymi wyjaśnieniami wesołego pana Egzaminowicza - wskazówki, na co zwracają uwagę nauczyciele sprawdzający testy.

Pokaż więcej >

Poinformuj społeczność:

Informacje dodatkowe

Tytuł Wzory testów dla klasy 6. Kompendium szóstoklasisty
Autor Klemens Stróżyński
Wydawnictwo Papilon
Oprawa miękka
Rok wydania 2009
Liczba stron 88
Długość [mm] 205
Szerokość [mm] 145
ISBN 978-83-2457-2-946
EAN 9788324572946
Indeks Y7415

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Wzory testów dla klasy 6. Kompendium szóstoklasisty