Koszyk 0
Letnie wyprzedaże do -50%
Dożywocie

Wyprzedaż letnia

matras.pl oraz księgarnie Matras w całej Polsce zapraszają na letnią wyprzedaż książek dla dorosłych, dzieci i młodzieży. To doskonała okazja na wzbogacenie swojej biblioteczki i wakacyjny relaks z książką w promocyjnej cenie - z rabatem do -50%. Co jakiś czas oferta książek w wyprzedaży będzie się zmieniać tak, że warto odwiedzać księgarnię, by sprawdzić co nowego...

Teraz w wyprzedaży

Zamów tam gdzie chcesz

Dostarczamy książki do każdego miejsca w Polsce. Nie ma więc znaczenia, czy wakacyjne miesiące spędzasz w domu, czy nad morzem, w górach albo nad jeziorami.

Zamów na matras.pl i odbieraj przesyłkę:
- w jednej ze 176 księgarni Matras,
- 2500 kioskach Ruchu,
- w 1000 paczkomatów inPost,
- pocztą i kurierem.

Nasze księgarnie Zobacz

Wyższe sfery. Życie Grace Kelly

Książka rzetelnie i przenikliwie ukazuje prywatne życie Grace Kelly: mężczyzn, których kochała, i tych, których nie kochała, oraz to, co kryło się za fasadą jej życia jak z bajki.

Kup

Wydawnictwo Replika w wyprzedaży

W wyprzedaży z oferty Wydawnictwa Replika są zarówno pozycje sensacyjne, kryminały, horrory, pozycje historyczne i tytuły dla kobiet. Wśród nich "Kości niezgody", "Pewnego lata", "Wołyń Epopeja polskich losów 1939-2013".

zobacz >

Wydawnictwo PWN w wyprzedaży

W wyprzedaży z oferty Wydawnictwa PWN literatura edukacyjna, dla kobiet, biografie, książki obyczajowe, w tym "Zapach świeżych malin", "Polska według Kreta", "Paryż. Miasto sztuki i miłości w czasach Belle Epoque", "Żony polarników Siedem niezwykłych historii", "Życie codzienne arystokracji", "Seks sztuka i alkohol Życie towarzyskie lat 60", "W ziemiańskim dworze Codzienność obyczaje święta".

zobacz >

Dla dzieci w dobrej cenie

W wyprzedaży książki dla dzieci wydawnictw Siedmioróg i Zielona Sowa, także opowiadania, pozycje popularnonaukowe, kolorowanki. Letnią wyprzedażą objęte są takie tytuły, jak "Fabryka strachu", "Książę i żebrak", "Tajemniczy ogród", "50 origami dla dzieci", "Opowieści o bajecznej treści", "Mity greckie", a także zestawy lektur do poszczególnych klas.

zobacz >

Wszystkie wyprzedaże

wszystkie >

180 księgarni Matras Zawsze po drodze Znajdź księgarnię
Matras caffe Miłe chwile z rodziną Przestrzeń malucha
Koszty dostawy Do księgarni za 0 zł! Sprawdź
Karta prezentowa Sprawdź