Koszyk 0
Opis:
„Wszystko dla pań” to opowieść o karierze „od pucybuta do milionera”. Mnóstwo smakowitych wątków, delikatny erotyzm, romanse i przepych – ten serial odkrywa świat tak kolorowy i oszałamiający jak jedwabie na wystawie wiktoriańskiego domu towarowego. To historia o miłości, ambicjach i postępie, nie pozbawiona tajemnic i mrocznych sekretów. Piękny wizualnie i lekki w odbiorze serial kostiumowy oparty na wątkach powieści Emila Zoli „Wszystko dla pań” ... Młodziutka Denise przyjeżdża ze wsi, żeby zamieszkać u wuja licząc, że zdobędzie także pracę w jego sklepie. Okazuje się jednak, że musi liczyć tylko na siebie. Zostaje więc ekspedientką w pierwszym w Anglii eleganckim domu towarowym „Paradise“. Tu musi radzić sobie pośród przepychanek, intryg i afer. Gdy uroczy lekkoduch, właściciel sklepu, John Moray, dostrzega jej handlowy talent, dziewczyna wie, że musi wykorzystać okazję, by dotrzeć na szczyt. Czas trwania: 400 minut Dźwięk: Dolby Digital 2.0 Napisy: polskie Wersje językowe: angielski, lektor polski Format obrazu: 16:9. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • David Drury
  • 2014
  • 190
  • 140
  • BBC
  • 5906619092670
  • ZBH4J

Recenzje czytelników

Lek na poprawę nastroju

Ocena:
Autor:
Data:
Przed obejrzeniem „Wszystkiego dla pań” należy zapoznać się z treścią ulotki ponieważ zawiera ona informacje ważne dla widza.

1. Czym jest „Wszystko dla pań”?
Pod tym niezbyt trafnym polskim tytułem kryje się serial BBC „The Paradise” opowiadający o perypetiach pracowników i klientów tytułowego domu towarowego. Scenariusz został luźno oparty na powieści Emila Zoli.

2. Skład.
Znakomita rozrywka nie tylko dla pań. Serial urzeka dbałością twórców o szczegóły : fryzury, kostiumy i dekoracje ... Udało im się również wykreować niepowtarzalną atmosferę, która fascynuje i uwodzi. Produkcja jest całkowicie pozbawiona wszechobecnej przemocy, więc jest przeznaczona dla całej rodziny. Ciekawą i wzruszającą historię o przyjaźni, miłości rodzącej się w najbardziej zaskakujących okolicznościach i zwykłej ludzkiej solidarności uwiarygodniają młodzi, zdolni i całkowicie nieopatrzeni brytyjscy aktorzy. We „Wszystkim dla pań” nie brakuje również subtelnego angielskiego humoru, który stał się już znakiem rozpoznawczym produkcji BBC.

3.Zawartość opakowania.
2 płyty DVD z 8 odcinkami serialu.

4. Dawkowanie.
Dla widzów o silnej woli: jeden odcinek dziennie.
Dla niecierpliwych: min. dwa odcinki dziennie, najlepiej wieczorem

5. Działanie.
Zapewnia znakomity nastrój na długi czas. Wywołuje niekontrolowane wzruszenie i wybuchy śmiechu. Umila jesienne wieczory i sprawia, że życzliwiej patrzy się na świat.

6. Możliwe działanie niepożądane.
Może wywoływać daleko posuniętą obsesję na punkcie seriali kostiumowych.

Przed obejrzeniem „Wszystkiego dla pań” nie należy się z nikim konsultować, ale warto zaprosić do wspólnego oglądania rodzinę, znajomych i sąsiadów.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena