Koszyk 0
Opis:
Mimo trudnego dzieciństwa Tippy Moore osiągnęła spory sukces. Dzięki determinacji i urodzie została znaną modelką. Teraz rozpoczyna karierę aktorki. Na planie filmowym poznaje Casha Griera, przystojnego komendanta policji w Jacobsville. Wiele ich łączy. Oboje są samotnikami i mają za sobą bolesną przeszłość. Z czasem stają się sobie coraz bliżsi, niestety fatalne nieporozumienie niszczy ich związek. Cash postanawia zająć się wyłącznie pracą ... zwłaszcza że trafia na trop oszustwa na wysokich szczeblach władzy. Jednak jego pozorny spokój burzy zaskakująca wiadomość. Tippy jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie... Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Diana Palmer
  • 2012
  • 364
  • 200
  • 130
  • 978-83-238-8311-1
  • 9788323883111
  • ZAFUB

Recenzje czytelników

Wszystko dla niej

Ocena:
Autor:
Data:
Czasami może sie wydawać, że ten kto odniósł w życiu duzy sukces czy też zrobił wielką karierę, na pewno się w czepku urodził lub dopisywało mu ogromne szczęście. Książka Diany Palmer opisuje historię modelki i aktorki, która pomimo trudnego dzieciństwa wygrała swoje marzenia.

Tippy Moore jest piękną modelką która postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Jest silną i niezależną kobietą. Życie jej nie rozpieszczało ... miała trudne dzieciństwo przy matce narkomance i molestującym seksualnie ojczymie. W wieku 12 lat postanowiła uciec z domowego piekła zabierając ze sobą swojego młodszego brata. Mimo swojej trudnej przeszłości osiągnęła wielki sukces który pozwolił jej na życie na wysokim poziomie.

Podczas kręcenia zdjęć do jednego z filmów, Tippy poznaje przystojnego komendanta policji Casha Griera.Cash to z wierzchu nieżyczliwy, tajemniczy i niebezpieczny człowiek ale Tippy pod tą twardą powłoką dojrzała wrażliwego i czułego faceta. Okazuje się że tych dwoje całkiem sporo łączy. Obojga spotkało wiele przykrości w ich życiu. Tippy i Cash chcą się do siebie zbliżyć lecz poróżni ich pewne wydarzenie przez które na jakiś czas muszą się rozdzielić.
Po tym nagłym rozstaniu oboje są zbyt dumni by się pogodzić, jednak gdy Tippy zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo, Cash bez namysłu rusza jej na pomoc.


Książka Diany Palmer od początku wciąga ciekawą fabułą. Tym razem nie ma tu samych happy-endów. Bohaterowie to osoby po przejściach i czeka ich długa droga do osiągnięcia szczęścia. Najpierw muszą poradzić sobie ze swoją przeszłością aby potem móc sobie wzajemnie zaufać. "Wszystko dla niej" To nie tylko historia o miłości ale także sporo w niej o przezwyciężaniu niepowodzeń i radzeniu sobie z przeciwnościami losu.Skłania do refleksji. Polecam na smutne, deszczowe dni.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością

Ocena:
Data:
Sięgam po każdą książkę napisaną przez Dianę Palmer bo jestem pewna, że chwile spędzane z jej powieściami nie będą stracone.

"Wszystko dla niej" to książka o miłości. Nie jestem odkrywcza :) Jednak "Wszystko dla niej" to książka o miłości, która z jednej strony może dać wiele szczęścia i satysfakcji ale z drugiej strony może zadawać okrutne rany.

Tippy Moore jest znaną modelką i aktorką. Odniosła ogromny sukces w świecie show- biznesu. Nikt się nie domyśla ... że ta piękna, seksowna kobieta skrywa mroczne sekrety. Tippy miała trudne dzieciństwo. Wychowywana przez matkę alkoholiczkę i narkomankę była wykorzystywana seksualnie przez ojczyma. Dziewczyna nie mogła dłużej znieść takiego życia i uciekła z domu zabierając ze sobą młodszego brata. Cash Grier również nie miał łatwego życia. Jako dziecko poróżnił się z ojcem i braćmi, trafił do szkoły wojskowej. Cash był w doborowej jednostce sił specjalnych, pracował dla rozmaitych agencji, często współpracował jako snajper. Był też Strażnikiem Teksasu . Jego życie prywatne również nie było usłane różami. Zawiódł się na kobiecie, która darzył miłością. Zraniła i pozbawiła go wiary w człowieka. Kiedy przyszła oferta z Jacobsville, Cash spragniony stabilizacji, spokoju przyjmuje tę pracę- zostaje komendantem policji. Chce zregenerować siły, uspokoić nerwy.
Tippy i Cash poznają się na planie filmowym. Wiele ich łączy. Oboje są samotnikami, poznali życie od najgorszej strony. Nie ufają ludziom i ciężko im się porozumieć. Z czasem stają się sobie bliżsi i powoli otwierają się na miłość. Plotka i nieporozumienie niszczy ich kruchy związek. Dopiero porwanie Tippy zmusza Casha do działania. Rozumie, że przez swoja głupotę może stracić kobietę , która nadaje sens jego życiu, która rozumnie go jak nikt inny, która go kocha. Czy Cash naprawi swoje błędy?

Książki Diany Palmer napawają optymizmem. Przywracają wiarę w miłość. Pozwalają wierzyć w życiowe happy endy. Pozornie są lekkim romansem ale skrywają prawdy, które pomagają zrozumieć świat. Książka jest napisana prostym językiem tak aby każdy mógł odczytać jej przesłanie i zrozumieć, że nigdy nie wolno się poddawać. Tippy i Cash są przykładem na to, że nawet z najgorszych kłopotów można wyjść cało. Wystarczy zaufać odpowiedniej osobie.
"Wszystko dla niej" nie przedstawia idealnej rzeczywistości. Przeciwnie ujawnia ogromne ludzkie tragedie, które niszczą i poczucie własnej wartości i zaufanie i postrzeganie świata.
Miłość może być piękna i okrutna. Miłość może zadawać rany ale może je również leczyć.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena