Koszyk 0
Opis:
Przewrotna powieść z morałem i zaskakującym zakończeniem. Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym. Jej bohaterowie to troje ludzi, kobieta, mężczyzna i dziecko, połączonych skomplikowanymi więzami miłości. Przeznaczenie doprowadzi ich na krawędź życia i śmierci... Ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość. Pewnego ranka budzi się swoim jachcie u boku nieznajomej piękności ... Nie pamięta wydarzeń poprzedniego wieczoru. To dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń. W gabinecie czeka na niego przestraszona nastolatka, niezapowiedziana pacjentka. Chwila nieuwagi i dziewczynka popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Tajemniczy taksówkarz zabiera Ethana na uroczystość ślubna kobiety, która kochał i porzucił przed kilkoma laty. Ethan zdaje sobie sprawę, że nadal darzy ją uczuciem, ale jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Opuszcza przyjęcie, zostaje napadnięty i trafia do szpitala. Tam, w szpitalnym pokoju, ginie od kul mordercy. Ostatkiem świadomości wspomina ukochaną. Następnego dnia budzi się na jachcie u boku pięknej rudowłosej kobiety. I znowu jest 31 października. Czy los da mu druga szansę? Czy dowie się, kto pragnął jego śmierci? Czy odzyska Celine? Ma dwanaście godzin, by coś zmienić... Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Guillaume Musso
  • 2013
  • 3
  • 400
  • 205
  • 145
  • 97883-7885-7853
  • 9788378857853
  • ZB37Q

Recenzje czytelników

Wrócę po ciebie

Ocena:
Autor:
Data:
Jak zwykle książki Musso są godne uwagi.Czytałam tą lekture z wypiekami na twarzy i żałowałam ,że to już koniec.Książka z morałem ,po przeczytaniu pozostaje w pamięci .Polecam!!
Czy ta recenzja była przydatna?

"szczypta Ciebie weszła we mnie i na zawsze mnie zatruła"

Ocena:
Autor:
Data:
Guillaume Musso i każda Jego kolejna książka urzekają mnie swoją historią i wciągają do środka, na długie godziny. Tak też było z "wrócę po Ciebie" Autor ten niezwykle potrafi przedstawić najważniejsze życiowe wartości w taki sposób, by zostały nam w głowie na dłuuuugi czas.

"Wrócę po Ciebie" to historia terapeuty-Ethana, jego życia, jego wyborów i ich konsekwencji. Książka ta to fenomenalne i ponadczasowe ujęcie sporu pomiędzy karmą, a przeznaczeniem. Dzięki temu ... że bohater otrzymuje od autora drugą szansę, możemy się dowiedzieć- co by było gdyby?- ale przede wszystkim ta książka nasuwa nam wiele refleksji i sami próbujemy rozważyć, czy chcielibyśmy otrzymać drugą szansę, jak byśmy ją wykorzystali i czy kiedykolwiek można wygrać z przeznaczeniem.

Gorąco polecam!!!!!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena