Koszyk 0
Opis:
W zamierzchłych czasach kowale elfów wykuli Pierścienie Mocy. Lecz Mroczny Władca stworzył Jedyny Pierścień, aby rządził pozostałymi. Ale Pierścień zniknął na wiele wieków w Śródziemiu, zanim trafił w ręce hobbita, którego przeznaczeniem stało się jego zniszczenie...
 • Amber
 • twarda
Mniej Więcej
 • J.R.R. Tolkien
 • 2013
 • 6
 • 1024
 • 245
 • 180
 • 9788324148622
 • 9788324148622
 • ZBDSB

Recenzje czytelników

Klasyk

Ocena:
Autor:
Data:
The LoTR - nic dodać, nic ująć. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Tolkiena. Wydanie bardzo ładne, świetne pod względem estetycznym - nadaje się zarówno na prezent, jak i do postawienia na honorowym miejscu w salonie. Dodatkowo - genialne rysunki A. Lee.
Czy ta recenzja była przydatna?

Klasyka gatunku-Geniusz

Ocena:
Autor:
Data:
Sztandarowa książka mistrza Tolkiena, w której każdy lubiący fantastykę, ceniący pozytywną ,,stronę Mocy" znajdzie dla siebie czytelniczy raj, w którym utonie po uszy:) Świetne wydanie z dodatkowymi ilustracjami powoduje, że czytelnik szybko może przenieść się do Śródziemia i przeżyć przygodę razem z Drużyną Pierścienia przekonać się co znaczą więzy przyjaźni, strach przed złem, walka o dobro aż wreszcie przeżyć na własnej skórze ... doświadczyć wręcz tryumfu sił dobra nad złem wszystko to w jednym atrakcyjnym tomie Trylogii. Pozycja obowiązkowa dla miłośników mistrza Tolkiena oraz dla tych , którzy nie poznali jeszcze twórczości związanej ze światem stworzonym przez Tolkiena. Swoją osobistą przygodę z dziełami Mistrza rozpocząłem rok temu zaczynając właśnie od Władcy Pierścieni później był Silmarillion, Hobbit, Niedokończone Opowieści, Dzieci Hurina na koniec zostawiłem sobie Opowieści z Niebezpiecznego Królestwa dotykając nurtu klasycznego- jestem zachwycony, że odważyłem sięgnąć po te dzieła. Oczywiście jest jeszcze nurt bardziej szeroki obejmujący takie utwory jak Upadek Króla Artura czy Legenda o Sigurdzie i Gudrun i inne ale te pozycje zostawiam na później:) Dlaczego chciałbym polecić tę książkę dla bliskiej mi kobiety?
Z jednego prostego powodu by poczuła świat Śródziemia mogła spostrzec to co ja zobaczyłem w tej książce by na koniec mogła powtórzyć za słowami klasyka: ,,Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata" wtedy z pewnością wzbogaci swój Geniusz Kobiecości:)
Wszystkie Panie, szczególnie tą jedyną zapraszam do lektury :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena