Koszyk 0
Opis:
Świerszczyk, Bajetan Hops, zdecydował się na wyprawę w Nieznane. Razem z Wiewiórem Wystrasznym. Było warto! Małgorzata Węgrzecka, Świerszczyk Czy wiesz, że czasem Prawdziwa Katastrofa może się zmieć w Najwspanialszą Przygodę? Nie wiesz?! Naprawdę???!!! W takim razie powinieneś Koniecznie przeczytać tę książkę! Dla miłośników Planów Awaryjnych i Nieoczekiwanych Zdarzeń Iwona Hardej, bromba.pl Książeczka niewielka,a przyjemność ogromna. Agnieszka Karp, czasdzieci.pl
  • Elay
  • miękka
Mniej Więcej
  • Melanie Watt
  • 2010
  • 203
  • 203
  • 978-83-923701-92
  • 9788392370192
  • Z1866
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena