Koszyk 0
Opis:
Kontynuacja losów Anny opowiedzianych w "Witaj w domu, kochanie". Zwyciężyła i uciekła oprawcy. Myślała, że skoro zna jego twarz, nazwisko i życiorys, nie będzie jej już nękał. Wydawało się jej, że zna wroga i wie, jak się przed nim bronić. Ten jednak jest bardziej nieprzewidywalny. Prześladowca tym razem atakuje, by się zemścić. Ostrze kieruje w stronę ... jej najlepszej przyjaciółki. Anna musi po raz kolejny stawić mu czoła, nie tylko w obronie siebie, ale i najbliższych jej osób. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Pascal
  • miękka
Mniej Więcej
  • Anna Zacharzewska
  • 2016
  • 432
  • 200
  • 130
  • 978837642-841-3
  • 9788376428413
  • ZDDRZ

Recenzje czytelników

Emocji ciąg dalszy - rozwiążesz zagadkę?

Ocena:
Autor:
Data:
Ciężko pisze się recenzję świeżo po przeczytaniu KOLEJNEGO tomu (jako uprzywilejowany osobnik konsumuję książki na długo jeszcze zanim dostaje je wydawca...). Chciałoby się napisać jak ta historia się skończy lecz... nie można aby nie zepsuć zabawy czytelnikom. A będzie znowu kolejna porcja emocji, zagadek, niepewności i zaskoczeń - bo nic nie jest takie, na jakie wygląda - zupełnie jak w życiu :)
Jeśli myślicie, po przeczytaniu "Witaj w domu, Kochanie!" ... że stalkera można łatwo się pozbyć, to... tak, tak... myliliście się. Zwłaszcza, że autorka ma dla Was sporo niespodzianek i tylko wytrawny i bardzo uważny czytelnik dostrzeże subtelne podpowiedzi prowadzące do rozwiązania zagadki. A może tylko będzie mu się wydawać, że ją rozwiązał? Zapewniam was, że w trzecim tomie ("Do zobaczenia przed świtem") większość czytelników czeka spore zaskoczenie :)
Oczywiście poza zakręconą fabułą, świetnie poprowadzoną akcją, dozie emocji, których możecie sami na własnej skórze doświadczyć, gdy tylko odkryjecie kto jest WASZYM stalkerem (jesteście pewni, że nie macie "wielbiciela/wielbicielki"? :)), autorka serwuje nam smakowitą oprawę - pięknie napisaną opowieść, którą się gładko konsumuje w okamgnieniu, obleczoną - jak zawsze - w genialną okładkę ze zdjęciem pisarki autorstwa Ani Karolewskiej :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena