Koszyk 0
Opis:
Wielka Magia – zdaniem m.in. „USA Today” i „Vanity Fair” najgorętsza książkowa premiera tej jesieni! Autorka Jedz, módl się, kochaj i innych bestsellerowych książek od lat inspiruje czytelników. Teraz wszystkim, którym brakuje pewności siebie, wytrwałości czy cierpliwości, by podążyć za swymi marzeniami i powołaniem, pokazuje, jak z powodzeniem przezwyciężyć te obawy ... Jeśli pragniesz napisać książkę, stworzyć dzieło sztuki, znaleźć nowe sposoby wykonywania pracy lub po prostu nasycić swoje codzienne życie pewną dozą pasji – Wielka Magia otworzy przed tobą cudowny świat twórczej ciekawości, mocy i radości. Ta książka powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie czytelników. Wykład o kreatywności podczas TED Conference, który dała Elizabeth Gilbert, obejrzało do tej pory na YouTubie ponad 11,5 mln osób. Gilbert odziera z tajemnicy proces tworzenia, opisuje praktyki wielkich twórców i pokazuje nam, jak czerpać natchnienie z codzienności. „Harper’s Bazaar” Gilbert to empatyczny i inspirujący coach dla wszystkich, którzy pragną więcej od życia. „Library Journal”. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Rebis
 • twarda
Mniej Więcej
 • Elizabeth Gilbert
 • 2015
 • 1
 • 336
 • 200
 • 144
 • 978837818-773-8
 • 9788378187738
 • ZD0JR

Recenzje czytelników

Magia dla mojego przyjaciela

Ocena:
Autor:
Data:
Marcinie, powiedziałeś mi ostatnio, że czekasz na Święta. “Na magię Świąt” - tak się wyraziłeś. Ten cudowny czas, to coś więcej niż wysyp świątecznych produktów w sklepach. Święta niosą w sobie tajemnicę, przeistaczają atmosferę w odświętną, piękniejszą. To coś nieuchwytnego, a jednak wszyscy to odczuwamy w czasie Świąt. Póki co, jesteś zmęczony pracą, której sensu nie widzisz, szefem, którego nie lubisz. Tęsknisz za zmianą i Święta mają nią być.

Z pewnością będą, ale to zaledwie kilka dni ... które nie zmienią w Twoim życiu niczego na stałe. Znów wrócisz do obowiązków, które wykonujesz już jak automat marząc o piątku, a przecież masz głowę pełną pomysłów i wiem, że stać Cię na wiele.

Z tych właśnie powodów dostaniesz ode mnie pod choinkę “Wielką Magię” Elizabeth Gilbert. Chcę żebyś odważył się w końcu żyć kreatywnie i magię odczuwał przez cały rok, nie tylko w grudniu.

Masz w sobie ogromny twórczy potencjał i ta książka pozwoli Ci z niego czerpać. Ta lektura nie jest kolejną coachingową pozycją, dzięki której bogaci się tylko autor. To książka z przesłaniem i natchnieniem do pracy.

To co mi się w niej podoba, to że koi serce. Kiedy chce się coś stworzyć, napisać czy namalować, pojawia się zawsze milion wątpliwości, które powstrzymują nas od zrobienia tego. Gilbert na swoim przykładzie pokazuje, że warto robić to, do czego czujemy wewnętrzny zew. Nie poddawać się, nie przeliczać tego na pieniądze i czas. Robić swoje, może sukces się pojawi, a może nigdy, bo najważniejsze, to czerpać radość z tego co robimy. Ta magia tworzenia jest naszym wynagrodzeniem. To ona powinna nam sprawiać przyjemność, reszta, jeśli się pojawi, jest tylko dodatkiem.

Książka zmieni Twoje myślenie, uspokoi i przywróci Ci wiarę w siebie. Możesz odczuwać magię każdego dnia, tworzyć i czerpać z płynących z niej radości i spełnienia. Wiem, że dzięki niej znów spotkam Marcin sprzed kilku lat – pełnego nadziei i, po prostu, szczęśliwego.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Życiowy poradnik

Ocena:
Autor:
Data:
Od czasu, gdy w moje ręce trafiła "Botanika duszy" Elizabeth Gilbert, stałam się wielką fanką jej talentu. "Wielka magia" jest naprawdę magiczną lekturą. Pokazuje jak żyć kreatywnie, jak z każdego dnia czerpać pozytywną energię, jak nie marnować chwil, bo jesteśmy tu przecież tylko przez chwilę. Nie wiem jak to się dzieje, że nadal potrzebujemy takich książek, skoro tak naprawdę wszystko już wiemy... Wiemy jak żyć, jak z życia korzystać itp. Albo tylko wydaje nam się ... że całą wiedzę o świecie już posiadamy. "Wielka magia" jest prawdziwie magiczna, napisana prostym językiem, daje konkretny przekaz: Żyj kreatywnie, prawdziwie, nie bój się tworzyć, a swoje dzieła pokazuj światu nawet jeśli nie do końca cię satysfakcjonują, nawet jeśli nie są idealne!!!!! Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena