Koszyk 0
Opis:
„Wieczna więź” to drugi tom niezwykle pięknej i romantycznej trylogii o miłości, stracie i nieśmiertelności, opartej na motywach zaczerpniętych z mitologii. Trylogia „Podwieczność” jest rekomendowana przez najpopularniejsze autorki powieści dla młodzieży, takie jak Becca Fitzpatrick czy Ally Condie i idealnie trafi w upodobania tych czytelników, którzy szukają niezapomnianej i peł ... nej emocji historii o miłości, która przekracza granice tego świata. „Wieczna więź” jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń zawartych w powieści „Podwieczność” - pierwszym tomie tej serii. Nikki Beckett mogła jedynie patrzeć, jak jej chłopak, Jack, poświęca się, by uratować jej życie, na wieczność zajmując jej miejsce w Tunelach Podwieczności. Ten dług powinien być jej. Teraz żyje pożyczonym życiem i nie ma pojęcia, jak poradzić sobie z poczuciem winy. A każdej nocy Jack pojawia się w jej snach – zagubiony, zdezorientowany i coraz słabszy. Nieważne jak bardzo sięga po jego dłoń, nigdy jej nie znajduje. Zdesperowana, by znaleźć odpowiedzi, Nikki zwraca się do Cole’a – nieśmiertelnego, który chce uczynić ją swoją królową…i który jest ostatnią osobą skłonną jej pomóc. Nikki jednak porusza jego serce i Cole zgadza się jej pomóc w jedyny sposób, w jaki może: osobiście zabierając ją do Podwieczności. Nikki, Cole i Max, członek zespołu Cole’a, schodzą do Podwieczności jedynie po to, by przekonać się, że ich podróż będzie o wiele trudniejsza niż oczekiwali… i śmiertelnie groźna. Od Jeziora Krwi i Winy po zwodnicze sztuczki Syren i niepokonane mury ognia i skał, cała trójka znajdzie niejeden powód, by poddać się i zawrócić. Jednak Nikki przysięgła, że nie spocznie, póki nie uratuje Jacka. Nawet, jeśli oznacza to poświęcenie z jej własnej strony. „Fascynująca i pełna napięcia, „Podwieczność” jest czystą, niepohamowaną przygodą.”Becca Fitzpatrick, autorka bestselleru „Szeptem”.   Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Brodi Ashton
  • 2015
  • 1
  • 404
  • 205
  • 143
  • 9788361386-72-8
  • 9788361386728
  • ZCYR4
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Cudowna!

Ocena:
Autor:
Data:
Wieczna Więź jest lepsza od Podwieczności. Bardziej romantyczna. Bardziej wciągająca. Bardziej dynamiczna. Tu wszystko jest bardziej! Nie da się opisać słowami, jak mocno zaskoczyła mnie druga część serii. Nie sądziłam, że młodzieżówka z pogranicza paranormal romance może mnie tak wzruszyć i zachwycić. A jednak! Z niecierpliwością wypatruję trzeciego tomu i jestem pewna, że będzie to spektakularne zwieńczenie serii! Powiem tak: jeśli znacie Podwieczność, koniecznie sięgnijcie po Wieczną Więź ... a jeśli nie znacie tej historii – szybko nadróbcie zaległości. Warto! :)

Cała opinia: www.tirindeth.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Jeszcze więcej mitologii

Ocena:
Autor:
Data:
ttp://majkabloguje.blogspot.com/2016/02/recenzja-101-brodi-ashton-podwiecznosc.html

„Podwieczność. Wieczna więź” to drugi tom, który opowiada dalsze losy Nikki, Jacka i Cole'a. Nie spodziewałam się, że sprawy przybiorą taki obrót i w tym momencie jest mi bardzo przykro z powodu Nik. Nie dość, że dużo przeszła to Cole ją oszukał, tym samym oszukał i mnie. W drugim tomie Brodi Ashton napisała kolejną fenomenalną część o przeznaczeniu, dla którego jesteśmy naprawdę wiele poświęcić ... dla tych których kochamy.

Autor: Brodi Ashton
Tytuł: Podwieczność. Wieczna więź
Cykl: Podwieczność #2
Wydawnictwo: Papierowy księżyc
Strony: 399

Po przeczytaniu pierwszego tomu byłam w ciężkim szoku i nie wiedziałam jak mam się pozbierać po tym co zostało dla mnie przygotowane. Ta historia jest inna, ciekawa i co najważniejsze tak trzymająca w napięciu, że uważajcie, bo może wam zabraknąć tchu. Jack kochając Nikki tak bardzo poświęcił się dla niej i poszedł za nią do Tuneli Podwieczności, by spłacić jej dług. Dziewczyna nie mogąc pogodzić się z tym faktem postanawia odnaleźć chłopaka i za wszelką cenę, nawet własnego życia, uratować go. Jest pewna, że Jack żyje, bo widzi go w swoich snach. Warto też zaznaczyć, że tych dwoje łączy bardzo silna więź, która jest w stanie pokonać dosłownie każdą przeszkodę.

Było mi naprawdę szkoda, kiedy czytałam i główna bohaterka była zrozpaczona tym co się wydarzyło. Jack postąpił jak bohater, zrobił wszystko co mógł, a żeby tylko uratować miłość swojego życia. Jednak Nik chce to wszystko naprawić i prosi o pomoc Cole'a. Jej wieczny początkowo nie jest przychylny, ale w końcu zgadza się by jej pomóc. W momencie zgody Wiecznego, zaufałam mu, ale jak się okazało w późniejszym czasie zranił moje serce i już nie pałam do niego sympatią tak jak w pierwszym tomie. Nikki wraz z Cole'm, Max'em i Ashe'm wyruszają w podróż w głąb Podwieczności. Przechodząc przez kolejne jej pierścienie Wody, Wiatru i Ognia. Ale czy im się udało uratować Jacka? Jakie przeszkody pokonali? I co poświęciła Nikki, aby odzyskać miłość swojego życia?

Plusem tego tomu jest fakt, że dalej mamy do czynienia z dużą ilością mitologii, która jest wielkim atutem tej serii. Ponadto uczucia i skrywane tajemnice przez każdego z bohaterów są dodatkowym plusem, który nie pozwala nam się oderwać od czytania. Zarówno Nikki jak i Cole mają wiele do ukrycia, ale i zyskania. Bohaterowie są dopracowani i przemyślani przez autorkę, w każdym tego słowa znaczeniu. Strasznie mnie zdziwiło postępowanie Cole'a. Jednak patrząc z drugiej strony można było się tego spodziewać. Zwłaszcza, że chłopak nie miałby nic z tego, gdyby pomógł dziewczynie bezinteresownie. Jestem ciekawa dalszych losów, które są zapisane na kartkach kolejnego tomu tej serii. Liczę na to, że Wydawnictwo Papierowy Księżyc planuje wydania „Evertrue”, ponieważ nie wyobrażam sobie, że moja przygoda zakończy się na tym etapie. Chcę powrócić do Podwieczności. Chcę ponownie znaleźć się w tym świecie, ponieważ muszę się dowiedzieć co zrobi Nikki by odzyskać swoje utracone życie, które odebrał jej Cole. Ten, który okazał się największym przeciwieństwem tego czym był w pierwszej części „Podwieczności”.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena