Koszyk 0
Opis:
Czwarty tom cyklu POCAŁUNEK ANIOŁA. W rok po tragicznych wydarzeniach Ivy wraz z przyjaciółką Beth i Willem spędzają lato w malowniczym ustroniu nadmorskim. Towarzyszy im jednak ktoś, kogo się nie spodziewają, i nie są tam bezpieczni. Ivy ociera się o śmierć, nie wiedząc, że za jej ocalenie ktoś zapłacił wysoką cenę. Choć tworzą z Willem na pozór idealną parę, wciąż tęskni dawnym ukochanym. Jednocześnie intryguje ją tajemniczy nieznajomy...
Mniej Więcej
  • Elizabeth Chandler
  • 2012
  • 264
  • 185
  • 130
  • 978-83-245-9142-8
  • 9788324591428
  • ZAKJ4
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Zachęca na nowo do cyklu.

Ocena:
Autor:
Data:
Minął rok od wypadku, w którym uczestniczyli Ivy z Tristanem. Zdarzenie, które na zawsze zmieniło życie Ivy, a dla Tristana je odebrało. Dziewczyna po wielu miesiącach smutku ułożyła sobie życie, które do tej pory było szczęśliwe. Podczas wakacji udaje się nad ocean, by odpocząć i pomóc ciotce przyjaciółki w interesie. Tam dochodzi do wypadku samochodowego, z którego Ivy wychodzi bez szwanku. Lekarze dla takiego przypadku dawali zero procent szans przeżycia. Lekarze nazywali ją ,,cudem" ... a sama dziewczyna sądzi, że uratował ją jej ukochany, który stał się aniołem, lecz opuścił już Ziemię.

Poprzednia część bardzo mnie zaskoczyła swoim zakończeniem, które zrodziło we mnie odczucie, że to już koniec tej serii, lecz to było mylące uczucie. Zrodziło się ono z tego, że znajdziemy w niej rozwiązanie dziejących się przez trzy pierwsze tomy zdarzeń. W ,,Wieczna tęsknota" spotkamy się z rozpoczęciem nowego ciągu zdarzeń, które także potrafią zaczarować czytelnika. Mimo, że w książce znowu znajdziemy wypadek samochodowy, jak w pierwszej części, to on jednak przynosi inne skutki, które odmieniają życie naszej głównej bohaterki tym razem na tą lepszą stronę.

,,Wieczna tęsknota" jest to część cyklu ,,Pocałunek anioła", która na nowo zaczaruje już trochę znużonych czytelników. Oprócz poznania nowych wydarzeń mamy w końcu przyjemność spotkania się z nowymi bohaterami, co także odświeża nam ten cykl książek. Po za tymi nowości ten tom nie różni się od innych. Tak samo przyjemnie oraz szybko się go czyta, tak samo potrafi zaczarować czytelnika i tak samo potrafi zaskoczyć odbiorcę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Kilka przygód Ivy

Ocena:
Data:
,,Wieczna tęsknota” jest czwartą częścią cyklu ,,Pocałunek anioła”. Akcja dzieje się w rok po śmierci Tristana, gdy wydaję się, że wszystko wraca do normy , Ivy nadal grozi niebezpieczeństwo.
Już wcześniej pisałam, że wydaję mi się, że każda kolejna część serii jest lepsza niż poprzednia. Akcja jest bardziej dynamiczna, fabuła lepiej dopracowana, dialogi ciekawsze. Mimo to niektóre wątki były dość naiwne i naciągane. Jednak książkę czyta się bardzo dobrze i szybko ... Jest to typ dość lekkiej i niewymagającej literatury.
Bohaterowie są ciekawie opisani i mają nietuzinkowe charaktery. W tej części poznajemy kilka nowych postaci, jednak ich wątki nie zostały zbyt dobrze opisane, więc możemy się tylko domyślać ich intencji.
W książce nie brakuje zagadek, tajemniczych bohaterów, mnóstwa emocji. ,,Wieczna tęsknota” jest ciekawą, lecz dość lekką literaturą.
Polecam !
Moja ocena 5,5/10
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena