Koszyk 0
Opis:
21 grudnia 2012 roku otworzyło się okno czasu, które Majowie nazywają Końcem czasu. Zamknie się ono mniej więcej 15 listopada 2015 roku. Cokolwiek się w tym czasie wydarzy, będzie to zgodne z Boskim Porządkiem, a my wszyscy staniemy się świadkami tego, co nasi przodkowie przygotowywali przez wiele tysięcy lat. Oni bowiem wciąż zamieszkują Ziemię i dysponują kluczami do naszej przyszłości. Majowie wierzą ... że ich obowiązkiem wobec świata jest udzielenie ludziom pomocy we wkraczaniu do Nowego Świata i wznoszeniu się na wyższy poziom świadomości. Mają oni pełną świadomość tego, że my jesteśmy nimi. Jeden Duch przenika Wszelkie Życie. Według Świętej Geometrii, Jeden Wszechświat gwiazd i planet ma kształt kulisty. My również staniemy się okręgiem, gdy zdamy sobie sprawę, że wszystko, co znajduje się wokół nas, tkwi w naszym wnętrzu. Jesteśmy gwiazdami, jesteśmy czasem, jesteśmy przestrzenią. Teraz, gdy cykl 25-625 lat dobiegł końca i wszystko zaczyna się od nowa, stajemy w obliczu gwałtownej przemiany. Pamiętajmy, że to MY tańczymy w tym cyklu. Gdy połączymy nasze serca, wygramy w Grze Życia. Przygotujmy się więc na sytuację, w której my otworzymy się na siebie, a nasz świat otworzy się na nas. In La'Kesh Ty jesteś innym mną, ja jestem innym Tobą. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Drunvalo Melchizedek
  • 2013
  • 1
  • 216
  • 205
  • 145
  • 978-83-63965-01-3
  • 9788363965013
  • ZAZPO

Recenzje czytelników

In La-Kesh – Ty jesteś innym mną, ja jestem innym Tobą

Ocena:
Autor:
Data:
Datę 21 grudnia 2012 roku wszyscy uznali za potencjalny koniec świata. Jednak czy Majowie faktycznie użyli takich słów do jej określenia? Może to miał być tylko koniec jakiegoś etapu w dziejach ludzkości? Przełom, dzięki któremu zyskamy nową jaźń, nową wiedzę, nową świadomość. Jeżeli jesteście naprawdę ciekawi, co też Majowie mieli na myśli to powinniście sięgnąć po książkę Drunvalo Melchizedek’a – „Wąż Nieskończoności”.

To naprawdę niesamowita pozycja, która sprawi ... że zaczniecie inaczej niż do tej pory postrzegać świat. Początkowe strony to krótkie zapowiedzi tego, co nas czeka w trakcie dalszej lektury. Krótkie zdania o ogromnym znaczeniu, których sens autor wyjaśnia dopiero później. Jednak niezmiernie spodobał mi się ten zabieg, bo od razu wczułam się w klimat tej książki, a mój umysł stał się bardziej otwarty na zdobywanie wiedzy. Nie ukrywam także, że te kilka stron bardzo rozbudziło moją ciekawość, a zainteresowanie książką wzrosło jeszcze bardziej.

Przechodząc do sedna – książka dzieli się na dwie części. Pierwsza z nich została nazwana przez autora „Przełamując milczenie” i rzeczywiście uważam, że to bardzo adekwatny tytuł. Dowiadujemy się wielu informacji o kulturze i przepowiedniach Majów, których raczej nie znajdzie się nigdzie indziej. Druga część – „Narodziny nowej ludzkości” – jest bodajże jeszcze lepsza niż pierwsza. A może urzekła mnie bardziej dlatego, że autor porusza tutaj tematykę Egipcjan i Atlantydy, a to zdecydowanie moje wielkie miłości. A o czym jeszcze możecie tutaj poczytać? O wielu plemionach, kryształowych czaszkach, kodeksach Majów, przyszłości naszej i naszej planety…

Cieszy mnie to, że widoczne jest zaangażowanie pana Melchizedek’a w tworzenie tej książki. On nie przedstawia nam tylko suchych faktów, które by mogły nas zanudzić (chociaż biorąc pod uwagę, że jest to naprawdę niespotykana tak często tematyka, to nawet o to byłoby trudno). Poza faktami wplata on tutaj swoje własne historie i przeżycia, które mają związek z poruszaną tematyką. Zazwyczaj nie przepadam za czymś takim, bo nie po to sięgam po daną książkę, żeby czytać o życiu autora. Od tego są biografie, ale w tym przypadku uważam to za rzecz wręcz niezbędną, która jeszcze lepiej nas przekonuje do wszystkich racji płynących z tej lektury. Co więcej! Cytuje on też innych ludzi czy autorów, a więc widzimy, że nie jest to tylko jego wytwór wyobraźni czy jego „widzi mi się”.

Nie mogę także zapomnieć o przepięknej oprawie graficznej! Naprawdę znakomicie wydana książka! Wiele zdjęć i schematów, ale to jeszcze nic! Te początkowe strony, o których wspominałam powyżej nie są zwykłymi białymi kartkami. Każda „sentencja” znajduje się na tle, które już na pierwszy rzut oka kojarzy nam się z Majami. Podobnie każda strona rozpoczynająca nowy rozdział. A i czcionka jest bardzo przyjazna dla oka, co wraz z przyjemnym i lekkim językiem sprawia, że czytanie w ogóle nas nie męczy, a wręcz przeciwnie – jest świetnym doświadczeniem.

Jeżeli macie odwagę poznać kilka nowych prawd, to zdecydowanie jest to pozycja dla Was. Jeżeli lubicie dopracowane książki, z których można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, to również serdecznie ją Wam polecam! Mnie bardzo przypadła do gustu i myślę, że wiele osób będzie miało podobne odczucia do moich. Zdecydowanie warto poświęcić trochę czasu i zagłębić się w jej lekturę, na pewno nie będzie to czas zmarnowany!

www.sheti-shetani.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena