Koszyk 0
Opis:
LISA NIEMI i PATRICK SWAYZE byli małżeństwem przez trzydzieści cztery lata. Poznali się w szkole tańca prowadzonej przez matkę Patricka; mieli wtedy po kilkanaście lat. On nieco starszy, trochę próżny i zarozumiały, ona - śliczna, zamknięta w sobie i jakby zdystansowana, nie zamierzała - wzorem koleżanek - czcić go niczym nieziemskie bóstwo. W słowach małżeńskiej przysięgi, Lisa przyrzekła swemu mężowi, że go "nie opuści aż do śmierci". Ile młodych par wypowiada je z pełną świadomością ... Ta książka to bardzo osobista opowieść o wspólnym życiu, o zmaganiach z chorobą, walce z własną słabością żeby przetrwać kolejny dzień, nie pogrążając się w rozpaczy, o uzdrawiającej sile czasu, który z każdym dniem łagodzi ból po stracie. LISA NIEMI SWAYZE ukończyła szkołę baletową i w początkach kariery zawodowej występowała w spektaklach tanecznych. W późniejszych latach jako tancerka i aktorka zagrała w wielu filmach kinowych i telewizyjnych. W 2004 roku wyreżyserowała film Ostatni taniec (była też jego producentką), w którym razem z Patrickiem zagrali główne role. Jest współautorką książki The Time of My Life, napisanej z mężem w czasie jego choroby i wydanej niedługo przed śmiercią Patricka. Za działalność w organizacjach wspierających badania nad nowotworem trzustki została uhonorowana Królewskim Orderem Franciszka I i tytułem szlacheckim. Obecnie mieszka w Los Angeles i w Nowym Meksyku. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Lisa Niemi Swayze
  • 2014
  • 358
  • 216
  • 136
  • 978-83-7943-271-4
  • 9788379432714
  • ZBLDQ

Recenzje czytelników

"Nie opuszczę Cię, aż do śmierci"

Ocena:
Autor:
Data:
Sens tych słów widać i czuć czytając tę książkę. Prawdziwa miłość, która nie zna granic, a jedyną może być jedynie śmierć.

To piękne jak Lisa Niemi Swayze opowiada o wspólnym życiu zaczynając od poznania, przez ślub, aż po najgorsze dni w ich współnym życiu.

Książka dodatkowo zawiera fotografie, Patricka, ich wspólne, zwierzaków. Nie jest ich dużo, są czarno-białe, ale mają swój charakter dzięki czemu książka nie jest zwykłą opowiastką o życiu ... ale wydaje się być dziennikiem zapisywanym na bieżąco podczas tytułowej walki o Patricka.

Wzruszająca, piękna publikacja, która powinna trafić w ręce każdej fanki Patricka Swayze.

Polecam gorąco!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Bardzo lubiłam tego aktora. relacja jego żony jest poruszająca i nie trzeba wiele słów. Warto kupić tę książkę, warto ją przeczytać. To rzecz o prawdziwych ludziach i prawdziwych małżeństwach.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena