Koszyk 0
Opis:
Bohaterka Niezapominajek powraca! W życiu Izabeli wszystko układa się idealnie. Ma dom, pracę, studia, wiernych przyjaciół i kochającego chłopaka. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa w zakurzonym pudełku na strychu listy pisane przez matkę... "Cztery lata po śmierci matki Izie wydaje się, że uporządkowała już sobie życie. Jednak znaleziony przypadkiem list wywraca je do góry nogami. Czy dziewczyna zdoła rozliczyć się z przeszłością? Czy wreszcie zacznie słuchać głosu własnego serca ... Książka dla wszystkich kobiet, a zwłaszcza tych, które nie akceptują siebie i trudno im uwierzyć, że zasługują na miłość i lepszy los... Dorota Dobrzyńska, "Dobre Rady" W poszukiwaniu siebie to opowieść o dalszych losach bohaterów bestsellerowej powieści Niezapominajki. Napisana w formie pamiętnika i przepełniona emocjami historia miłości, zdrady, rodzinnych tajemnic, nadziei i rozczarowań. Podczas lektury wraz z bohaterami poszukujemy odpowiedzi na pytania, które codziennie zadaje sobie wielu z nas: kim jestem, czego pragnę, co da mi szczęście... Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Ewelina Kłoda
  • 2013
  • 1
  • 512
  • 205
  • 145
  • 978-83-7785-151-7
  • 9788377851517
  • ZAXV5

Recenzje czytelników

:)

Ocena:
Autor:
Data:
Druga część „W poszukiwaniu siebie” to kontynuacja „Niezapominajek”. Ale z powodzeniem obie książki można czytać oddzielnie. Tutaj Iza z przyjaciółmi są już na studiach, mieszkają wspólnie w jednym dom, który wynajmują od przyjaciela zarówno Izabeli jak i jej matki. Głowna bohaterka próbuje znaleźć pomysł na siebie. Przez pewien czas pracuje w restauracji, na trochę wyjeżdża do Anglii. Pobyt tam da dziewczynie bardzo wiele szczególnie w sferze przeżyć duchowych ... Priorytetową sprawą dla Izy jest odnalezienie ojca, o którym kompletnie nic nie wie. Poszukiwania nie przynoszą niestety spodziewanych rezultatów. Do czasu aż przypadkowo w ręce Izy wpadają dawno napisane i niewysłane listy matki do przyjaciela.
Czy Izabela odnajdzie siebie znajdzie sens życia dowie się co jest dla niej najważniejsze? Czy dogada się z dziadkiem? A wreszcie czy odnajdzie ojca? Żeby się o tym dowiedzieć musicie książki przeczytać i to bez żadnej dyskusji.
Ewelina Kłoda napisała dwie piękne książki o tym jak młodziutka dziewczyna z podlotka przeistacza się w pełni dojrzałą kobietę. Jak uświadamia sobie, co w życiu jest naprawdę ważne i że pewne rzeczy nie zawsze są takie jak je postrzegamy. To książki o pięknej przyjaźni i o rodzącej się powoli miłości, która wybucha nagle feerią barw. Młodzi nawet Ne zdawali sobie sprawy, że jest ona na wyciągnięcie ręki.
Książki te poruszają bardzo ważne problemy społeczne np. alkoholizm, kazirodztwo, trudne relacje w rodzinie. Pokazują nam typowe rozterki i problemy nastolatków takie jak złamane serca, nadszarpnięta przyjaźń, brak celu w życiu. W książkach tych na jaw wychodzą bardzo bolesne tajemnice rodzinne co wywołuje nieciekawe konsekwencje w postaci załamania zdrowia a także zerwania stosunków z bliskimi.
Powiem tak: mimo, że oba tomy są dość obszerne warto poświęcić trochę swojego cennego czasu na ich przeczytanie. Dzięki temu, że napisane są w formie pamiętnika bardzo szybko się je czyta.
Polecam – to idealne lektury nie tylko dla młodzieży.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena