Koszyk 0
Opis:
Inteligentnie, z reguły na wesoło i niemal bez żadnych zahamowań poczynają sobie znane anglosaskie pisarki, ukryte pod pseudonimami. W tomie m.in. pikantna wersja „Księżniczki na ziarnku grochu” z pistoletem i... szpicrutą, historia oziębłej pracownicy pewnego wydawnictwa, odwiedzającej pisarza, rzecz o tajemnicach alkowy angielskiej królowej i opowieść o naukowcach, którzy wypróbowują specjalny lek na dobry seks. Pyszna zabawa, choć nie dla pruderyjnych!
Mniej Więcej
  • Jessica Adams, Maggie Alderson, Imogen Edwards-Jones, Kathy Lette
  • 2010
  • 352
  • 200
  • 124
  • 978-83-247-16-500
  • 9788324716500
  • Y6193

Recenzje czytelników

Wskakuj do łózka z tą książka!

Ocena:
Autor:
Data:
Zimowa aura sprzyja rozmyślaniom i fantazjowaniu. Wystarczy tylko ciepły koc i kubek gorącego wywaru kawowego (tudzież herbacianego), który to poprawi samopoczucie i rozjaśni nieco uśpione myśli.
Jeśli już spełnimy wyżej wymienione warunki możemy z czystym sumieniem sięgnąć do naszej domowej biblioteczki i wyjąć z niej jakaś sekretną książkę, którą to będziemy się delektować przez najbliższe wieczory…
„W łóżku z.. ... Bezwstydnie szczere erotyczne opowiadania znanych pisarek”- tak właśnie brzmi tytuł lektury, którą chciałbym ci drogi Czytelniku pokrótce zrecenzować i podzielić się kilkoma banalnie prostymi spostrzeżeniami na temat kobiet.
Książka jest zbiorem dwudziestu krótkich opowiadań o szeroko pojętej tematyce erotycznej, będącej daniem podawanym na ostro z wieloma znakomitymi i pysznymi smaczkami- bardzo naturalnymi i rzeczywistymi.
Pieprzu dodaję fakt, iż nasze mistrzyni literackiej kuchni piszą swoje utwory pod pseudonimami, które utrudniają nam poznanie rzeczywistych personaliów.
Pisarki prowadzą nas w niezapomnianą podróż w czasie i przestrzeni. Wędrujemy po bajkowych dworach by za chwilę powrócić do domów, zupełnie takich jak nasze, usadowionych w szeregu im podobnych, w jednym z takich samych osiedli.
Czy na pewno takich samych? Każdy facet po przeczytaniu opowiadań zawartych w „W łóżku z…” chcąc nie chcąc będzie musiał zadać sobie szereg nurtujących pytań.
- Czy na pewno dobrze robię, zostawiając żonę samą na przyjście hydraulika, gazownika czy Bóg wie, jakiego to jeszcze innego speca od usług wszelakich? Pewnie, że dobrze robię. Kochamy się, ufamy sobie a to chyba podstawa udanego związku? Z drugiej strony tyle się widzi w telewizji i czyta właśnie w książkach o zdradach (albo odskoczniach od codziennej rutyny, jak miałem przyjemność przeczytać). Ktoś jednak czerpie skądś inspiracje do tych opowiadań. W umyśle mężczyzny takie podejrzenia w połączeni z widokiem jego ukochanej osoby wyprawiającej te wszystkie „ars armandi” to mieszanka wybuchowa. I zaczyna się kontemplacja i główkowanie. Skarbie mój najdroższy- czy poświęcam ci wystarczająco dużo czasu? Czy podsycam ten żar miłości, który to rozpaliłem dawno temu w twoim sercu?
Jest to wręcz niemożliwe, abyś to właśnie ty zainteresowała się w stopniu znacznym i dogłębnym tym studentem- jest młodszy i wysportowany to fakt, ale co ma w sobie, czego ja nie mam ten ogrodnik? I już twoje myśli podrzucają ci do głowy słowo: CZAS.
Ależ myszko, ja poświęcam ci dużo czasu. Byliśmy ostatnio… no trochę wcześniej niż ostatnio na kolacji. Kiedy się kochaliśmy? Wiesz przecież, że wracam zmęczony po pracy i nie zawsze mam już siłę na łóżkowe sprawy. To przecież o niczym nie znaczy? Prawda?...
Tak oto drogi czytelniku, płci męskiej, jeśli nie chcesz spowodować, aby choć cząstka tego, co znajdziesz w tych bezwstydnych opowiadaniach stała się przykrym faktem, a dla naszych ukochanych było przygodą, zaspokojeniem dawno wygasłej miłości czy dowartościowania się – weź telefon, zamów miejsce w restauracji, zakup bukiet kwiatów. Zrób jej niespodziankę, powtarzaj to często i zaskakuj ją coraz to nowszymi pomysłami. Niech wasze miłosne igraszki na nowo staną się pięknymi chwilami.
I najważniejsze mów do niej te proste słowa- Kocham cię. Wtedy to, wszystkie te historie, napisane w sposób tak przekonywujący i realistyczny, odkrywający ukryte pragnienia i dążenia kobiet, będziemy mogli odłożyć wysoko na półce.
W zdecydowanej większości kobiety przedstawione w opowiadaniach są dobre i kochające- to niestety my mężczyźni zaniedbujemy je, robimy z nich kury domowe i nie liczymy się z ich punktem widzenia.
Czas kończyć. Zakładam garnitur i wychodzę na kolację. Po drodze muszę jeszcze kupić bukiet róż…
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena