Koszyk 0
Opis:
Ciągle narzekamy, że coś nas boli, strzyka, łupie... Dlaczego łapią nas przeziębienia, stany zapalne i inne choroby? Jest prosty sposób aby się ich ustrzec. Lek jest tuż pod naszymi stopami. To Ziemia. W ciągu tysięcy lat ewolucji ludzie chodzili boso zupełnie nieświadomi, że powierzchnia Ziemi zawiera nieograniczoną energię, która leczy. Grunt wysyła subtelny sygnał elektryczny, który działa uzdrawiająco, reguluje skomplikowane mechanizmy w organizmie ... Kontakt z Ziemią dla człowieka jest jak podłączenie lampki do gniazdka, sprawia, że się świeci. Nowoczesny styl życia wymaga powszechnego stosowania izolatorów czyli butów. Nie śpimy też na ziemi, a to skutecznie nas odcina od uzdrawiającej energii. Ludzie, tak jak i inne stworzenia, są elektrycznymi istotami na elektrycznej planecie. Uziemienie podtrzymuje stabilność elektryczną naszych organizmów i służy jako podstawa do witalności i zdrowia. Wykorzystaj naturalną metodę uzdrawiającą, która dla wszystkich jest tak samo dostępna. W książce znajdziesz wskazówki, dzięki którym w prosty sposób uregulujesz swój organizm. Podłącz się do energii Ziemi, a pozbędziesz się stanów zapalnych, bólu, zmęczenia, stresu czy problemów ze snem. Szybko zregenerujesz swój organizm, poczujesz radość życia, którą gasiły coraz to nowe dolegliwości. Przekonasz się, że ziemia pod Twoimi stopami, to już nie tylko kawałek trawnika. Lek jest tuż pod naszymi stopami. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Clinton Ober, Stephen T. Sinatra, Martin Zucker
  • 2013
  • 1
  • 354
  • 205
  • 145
  • 978-83-7377-578-7
  • 9788373775787
  • ZAUBK

Recenzje czytelników

Naukowa analiza uziemienia

Ocena:
Autor:
Data:
„Lek jest tuż pod Twoimi stopami.” – Takie zdanie widnieje na okładce książki „Jak czerpać zdrową energię z Ziemi – Uziemienie”. Tylko co wspólnego może mieć ziemia i lek? Jak widać może. Uziemienie jest bowiem metodą, która sprawia, że czujemy się lepiej we własnym ciele, które z dnia na dzień robi się zdrowsze. Zapewne jesteście ciekawi jak to działa, prawda? W takim razie powinniście przeczytać właśnie tę książkę!
Sięgając po tę pozycję byłam przygotowana na kolejny poradnik ... który wprowadzi mnie jeszcze głębiej w technikę uziemiania, która była mi już znana. Znana to może zbyt duże słowo, ponieważ wiedziałam po prostu, w jaki sposób można to zrobić energetycznie i wizualizacyjnie. Owa metoda faktycznie działała i działa nadal, więc nie mam jej nic do zarzucenia. Jednak skupmy się teraz na książce. Co otrzymałam? Coś zupełnie innego – dokładną analizę uziemiania z różnych perspektyw, a co najważniejsze – z perspektywy naukowej. Do tej pory widziałam w tym tylko energię, teraz widzę również naukę.
Książka została napisana przez trzech autorów, którzy wspólnie przeanalizowali metodę czerpania energii z ziemi i postanowili się podzielić z nami swoją wiedzą. Muszę przyznać, że faktycznie znajdziemy w tej książce wiele odniesień i naukowych terminów, hipotez popartych badaniami i opiniami specjalistów. Nawet jeden z autorów – Dr Stephen T. Sinatra – jest kardiologiem i opisuje pozytywny wpływ uziemiania na stan naszego serca. Inny autor – Clinton Ober – sam miał poważne problemy ze zdrowiem, dopóki nie odkrył owej metody i nie postanowił jej zastosować. Poza zeznaniami autorów poznajemy także historie wielu ludzi, którzy dzięki uziemianiu wyszli z wielu chorób, a ich ogólny stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Historii tych jest naprawdę sporo, więc poznajemy wiele różnorakich przypadków i problemów.
Ciężko mi coś napisać o stylu i języku tej książki, które niby są proste i nie wyróżniają się niczym szczególnym, ale z drugiej strony, ze względu na wiele naukowych odniesień, podchodzi ona trochę pod styl popularno-naukowy. Duży plus dla autorów, że wszystkie terminy zostały przez nich wyjaśnione w bardzo łatwy i zrozumiały sposób. Jest jednak coś, czego mi zabrakło, przez co czuję się trochę zawiedziona. Wiele tutaj dowodów na skuteczność tej metody, wiele opowieści autorów i pacjentów, wiele wzmianek o naszym zdrowiu… Zabrakło mi jednak informacji o samej metodzie. Jest ona w miarę dobrze przedstawiona pod względem działania, ale liczyłam na to, że dowiem się z tej książki, w jaki sposób sama się mogę uziemić, a w sumie chyba się nie dowiedziałam. Wiem jedynie, że są specjalne przedmioty, które mają w tym pomóc, ale nie do końca o to mi chodziło.
Z pewnością metodę uziemiania można zastosować do technik medycyny niekonwencjonalnej, która rozwija się z dnia na dzień i zyskuje coraz większe rzesze fanów. Dużym plusem tej pozycji jest jej dopracowanie – autorzy z pewnością się sporo napracowali, żeby ją stworzyć. Książka jest warta naszej uwagi i przeczytania, ponieważ nie spotkałam się do tej pory z żadną inną, która poruszałaby ową tematykę w taki sposób. Cieszę się, że mogłam poznać to wszystko z innej perspektywy niż dotychczas, żałuję tylko, że nie dostałam odpowiedzi na kilka moich pytań. Jednak wiem, że znajdą się ludzie, którzy dostaną tutaj dokładnie to, czego potrzebują. Całość zdecydowanie polecam!
www.sheti-shetani.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Bezpłatne zdrowe

Ocena:
Autor:
Data:
Ciekawe badania. Ciągnie nas do natury, czasami nawet nie wiemy dlaczego. Po kilku miesiącach zimy mam dość kilku warstw ubrań, ciężkich butów i chłodu. Myślę wtedy o lecie, łące i spacerze, oczywiście boso. Odkrycia zawarte w książce tylko potwierdzają nasze instynkty, naturalną chęć kontaktu z ziemią. Każdy chce być piękny i młody, i oczywiście zdrowy. Możemy mieć to za darmo. Uziemienie – proste, praktyczne i skuteczne metody dla wszystkich ... Pod nogami mamy energię i tak naprawdę nie musimy nic robić aby z niej skorzystać. Sprawdziłam i to działa. Jacek Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena