Koszyk 0
Opis:
Nowa książka duetu, który stworzył fantastyczną książkę "W pogoni za życie": Przemysława Wechterowicza (tekst) i Emilii Dziubak (ilustracje) w Wydawnictwie Ezop. "Uśmiech dla Żabki" to historia o tym, jak wielką moc ma szczery uśmiech. Niczym serdeczne zaklęcie może przemienić smutek w radość. Uśmiech niesiony na twarzach leśnych bohaterów dotrze do małej Żabki i ociepli jej serce, rozweseli. Zaś wszystkich Czytelników tej prostej historii wzruszy oraz sprawi ... że na ich twarzach pojawi się ciepły uśmiech... od ucha do ucha! Wiek czytelnika 3+. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak
  • 2014
  • 0
  • 36
  • 255
  • 255
  • 97883-89133977
  • 9788389133977
  • ZBDB3
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Uśmiech dla Żabki

Ocena:
Autor:
Data:
Krótka historyjka, a wnosi w swej treści tak wiele. Nie tylko mój synek miał uśmiech podczas słuchania, ja czytając także się uśmiechałam. Bardzo pozytywna bajeczka, pełna dobra i przyjaźni i radości i sprawia, ze na serduchu robi się cieplej. Tak, właśnie takie ciepełko czuje kiedy czytam tą książkę, a czytam często, bo zarówno Nikodem jak i ja polubiliśmy naszą smutną Żabkę :)

Jak na taką krótką opowieść książka ta ma naprawdę spore gabaryty. Duży kwadratowy format, sztywna okładka ... piękne ilustracje zajmujące całe strony. Ja się zakochałam nie tylko w treści, ale i w wyglądzie :) Jestem pewna, że i Wam i Waszym maluchom spodoba się ta książka. Co prawda Nikodem ma już prawie 6 lat, a historyjka ta jest z pewnością dla nieco mniejszych brzdąców to i tak mu się spodobała. I już wiele razy ją czytaliśmy i pewnie niedługo mimo wielkiego uwielbienia przekażemy ją dalej w świat. Niech kolejne, mniejsze dzieciaczki poznają tą radosną przygodę smutnej Żabki :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Uśmiech...

Ocena:
Autor:
Data:
Bywa, że nie wiemy jak poprawić humor naszym dzieciom. Mama żabki zna na to doskonały, prosty i niezwykle skuteczny sposób: to szczery uśmiech. Pojawia się on również u czytającego.
Zaskoczyły mnie kolory książki. Myślałam, że aby zachęcić dzieci do książeczki potrzebne są kolorowe obrazki... Jakże się myliłam. Dzieci zachwycają się książką, zarówno opowieścią jak i obrazkami.

Teraz i ja znam sposób, by wywołać uśmiech u mojego dziecka. Córciu... wiem, to będzie Twoja ulubiona książeczka ... ona zawsze nas rozweseli.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena