Koszyk 0
Opis:
W miasteczku wszyscy dobrze znają pana Motylewskiego. Od lat na tym samym rowerze, zawsze z uśmiechem na ustach, rozwozi listy.Ale i on dobrze zna mieszkańców miasteczka, zapewne lepiej, niż im się wydaje... Nie, nie, nie otwiera cudzych listów! To niedopuszczalne! Pan Motylewski nigdy by czegoś takiego nie zrobił. Jednak listonosz także trzyma coś w sekrecie. Nikt o tym nie wie, bo ukrywa to pod kraciastą marynarką...  
Mniej Więcej
  • Christelle Huet-Gomez, Olivier Nomblot
  • 2015
  • 1
  • 36
  • 200
  • 200
  • 978837791-364-2
  • 9788377913642
  • ZCKOY
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Uskrzydlony listonosz

Ocena:
Autor:
Data:
,,Przygody Małych Marzycieli" to 5-tomowa seria napisana przez różne duety pisarzy. Ich cechą wspólną niewątpliwie są tytułowe marzenia bohaterów, które, jak możemy się domyślać, spełniają się. Każdą opowieść można czytać niezależnie od pozostałych.

Listonosz, pan Motylewski, znał sekrety ludzi, którym przynosił paczki. Miał pojęcie o tym, czego sami mu nie zdradzili. Sam nie był jednak wyjątkiem, skrzętnie skrywał swoją tajemnicę. Oprócz tego kochał się w pięknej pannie Angelice ... jednak z powodu swojego sekretu bał się wyjawić jej swoją miłość.

Akceptacja siebie może być dla nas nie lada wyczynem. Często wydaje nam się, że możemy być źle odbierani przez społeczeństwo, choć nic takiego nie ma miejsca i inni ludzie nawet nie dostrzegają naszych niedoskonałości. Najważniejsze, aby nie zwracać uwagi na to co nas razi w sobie, zaakceptować swój wygląd, gdyż w sposób naturalny nie możemy go zmienić i cieszyć się życiem.

,,Przygody Małych Marzycieli" to seria, którą cechuje dość duża ilość tekstu. W większości przypadków lektura książeczek nie nuży, jednak czasem niektóre momenty są nieco mniej ciekawe. Najbardziej spodobała mi się te dotyczące Otta, Julii i Piotra Śmiałka, choć ta o listonoszu Motylewskim także była ciekawa. Nie do końca zrozumiałam przesłanie ,,Miasteczka szeptów", jednak myślę, że niektórzy z Was mogą je odnaleźć. Książeczki wyróżniają się pięknymi, bardzo kolorowymi i licznymi ilustracjami, które w większości przypadków przeważają nad tekstem. Lektura jest przyjemnością i nie zajmuje wiele czasu, a na nowo uświadamia, jak ważne są wartości i zasady w naszym życiu.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena