Koszyk 0
Opis:
7-dniowy plan uporządkowania domu, biura, życia Mniej rzeczy znaczy mniej stresu! Ekspert w dziedzinie organizacji i porządku, Erin Rooney Doland pokaże ci, jak pozbyć się bałaganu, jak uprościć wszystko w swoim otoczeniu i stworzyć sobie niezwykłe życie, na które zasługujesz. I to wszystko w jeden tydzień. Czy wciąż spóźniasz się do biura, ponieważ masz problemy z wyjściem rano z domu? Czy twój dom jest tak zabałaganiony, że nie możesz zaprosić przyjaciół na kolację ... Łatwo poczuć się zestresowanym, przerażonym lub przytłoczonym, jeśli nasze otoczenie, plany i myśli są chaotyczne. Rozwiązanie? Uporządkuj swoje życie w tydzień – jak tego dokonać, dowiesz się od eksperta w dziedzinie organizacji i porządków, redaktor naczelnej unclutterer.com, Erin Rooney Doland. Nie ma uniwersalnej recepty na uporządkowanie. Erin oferuje użyteczne i innowacyjne sugestie, jak radzić sobie z fizycznymi, psychicznymi i systematycznymi przeszkodami w różnych dziedzinach naszego życia w domowej i biurowej codzienności. Jej trzeźwe, mocno osadzone w realiach podejście pomoże ci zmierzyć się z sentymentalnymi rupieciami, uporządkować szafę w sposób odpowiadający temu, jak przetwarzasz informacje, stworzyć efektywny i spersonalizowany system archiwizacji dokumentów, uniknąć ociągania się, które często utrudnia ten proces. I dużo, dużo więcej. Gdy już uda ci się rozwiązać problem z bałaganem, autorka podzieli się z tobą praktycznymi radami, jak harmonijnie poprowadzić dom i zapewnić sobie takie samo otoczenie w pracy przy minimalnej dawce dziennego wysiłku. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Erin Rooney Doland
  • 2011
  • 196
  • 215
  • 140
  • Zrozumieć siebie
  • 978-83-62195-59-6
  • 9788362195596
  • ZA5PX

Recenzje czytelników

Porządek w zyciu

Ocena:
Autor:
Data:
Zwykle do wszelkich poradników podchodzę z przymrużeniem oka i dystansem, jednak ten wpadł mi w ręce w czasie, kiedy pakowałam swój dobytek do przeprowadzki. Patrząc na panujący wokół chaos - stwierdziłam że każda dobra rada się przyda.
I muszę przyznać, że w trakcie lektury poradnika dowiedziałam się wielu pomocnych rzeczy.

Autorka podpowiada jak się zabrać do pracy, od czego zacząć, a co zostawić na koniec. Przy moim całym mieszkaniu do ogarnięcia - rady okazały się bezcenne :)
Wiadomo ... że nie ma uniwersalnej rady i kolejności robienia porządków, jednak sugestie Autorki pomagają wypracować własny system i sprawiają, że dużo mniej czasu się traci.
Każdy z nas jest w posiadaniu wielu zupełnie bezużytecznych rzeczy, z którymi jest związany sentymentalnie - ja również. I w końcu, dzięki lekturze książki, postanowiłam przeciąć ten węzeł i pozbyłam się mnóstwa śmieci.
Moje pakowanie wyglądało tak - kilka kartonów zapakowanych i jeden wór do śmietnika.
Z przerażeniem patrzyłam na nagromadzone rzeczy, które miały przydać się "na później", ciuchy sprzed lat w zupełnie niepasującym rozmiarze, itd....

Mam nadzieję, że dzięki książce "Uporządkuj swoje życie. 7-dniowy plan uporządkowania domu, biura i życia!" moje życie w nowym domu okaże się dużo prostsze, a rozpakowanie i zagospodarowanie dobytku na pewno zajmie mi dużo mniej czasu. Wszystko mam posegregowane, opisane, a śmieci wyrzucone.
Teraz muszę ten system wprowadzić również do mojego miejsca pracy, gdzie stosy dokumentów i papierów zawalają biurko, a pewnie połowa już zupełnie do niczego nie jest mi potrzebna.

Książka "Uporządkuj swoje życie" jest napisana jasnym , prostym językiem, nie jest przy tym nudna ani pretensjonalna.
Polecam ją nie tylko osobom przeprowadzającym się jak ja, ale wszystkim, którzy chcą uporządkować chaos panujący wokół. Naprawdę warto!
http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2012/07/uporzadkuj-swoje-zycie-erin-rooney.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena