Koszyk 0
Opis:
Miasto-twierdza Konigsberg. Przedsionek Berlina. Ostatni przyczółek, po zdobyciu którego upadek Trzeciej Rzeszy stał się nieuchronny. Tę niegdyś niemiecką ziemię podczas II wojny światowej obficie zrosiła krew radzieckiego żołnierza. Ale nawet teraz, kiedy przebrzmiały już echa ostatniej globalnej wojny, która zapędziła resztki ludzkości pod ziemię, są tacy, którym nie daje spokoju straszne dziedzictwo przodków. I w imię tego dziedzictwa są gotowi zabijać. Zabijać i umierać.
Mniej Więcej
  • Suren Cormudian
  • 2014
  • 478
  • 210
  • 140
  • 978-83-63944-34-6
  • 9788363944346
  • ZBC9B

Recenzje czytelników

Kolejny sukces serii

Ocena:
Autor:
Data:
Doczekaliśmy się kolejnej odsłony z serii Uniwersum Metro 2033 .Warto było czekać. Kolejne mroczne tunele, potwory, paranormalne zjawiska tak dobrze znane z poprzednich książek serii tutaj również nie rozczarowują . Jak zwykle pojawia się wiele nazw typowo wojskowych czy historycznych które nadają książce swoistego smaczku surviwalowego..Klasyczne tunele metra zostały zastąpione mrocznymi korytarzykami, nie tracąc przy tym na charakterystycznym klimacie całego cyklu ... Podobnie jak w innym książkach serii nie zabrakło tu napięcia i wszechogarniającej tajemnicy.
Ocena 5/5
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dobra, ale nie powala

Ocena:
Autor:
Data:
Ogólnie przyjemnie się czyta, ale czegoś tej książce brakuje. Napięcie buduje się do mniej więcej 3/4 książki, a potem wątki trochę za szybko jak dla mnie rozwiązują się jeden po drugim. Postacie również jakoś nagle zmieniają się w swoje bohaterskie wersje.

Nie są to bolączki powodujące, że książkę źle się czyta, ale miałem nadzieję na więcej.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena