Koszyk 0
Opis:
Rozgrywa się setki lat przed wydarzeniami opisanymi w "Gildii Magów" powieść "Uczennica Maga" stanowi doskonałe wprowadzenie w świat beastsellerowej "Trylogii Czarnego Maga" Trudi Canavan.
Mniej Więcej
  • Trudi Canavan
  • 2009
  • 1
  • 816
  • 195
  • 125
  • 978-83-925796-4-9
  • 9788392579649
  • W9689

Recenzje czytelników

Mimo drobnych niedociągnięć to naprawdę dobra książka

Ocena:
Autor:
Data:
„Uczennica maga” jest historią opowiadającą o początkach Gildii magów, o tym jak przebiegała wojna z Sachaką i o tym jak powstała tamtejsza pustynia. W tej książce pokazane jest także jak zaczęto uzdrawiać magią, skąd wzięły się Zdrajczynie, a także wyjaśnia ona tajemnicę istnienia cmentarza magów.
Jest to dobrze opowiedziana historia, napisana prostym językiem. Wciąga praktycznie od pierwszych stron i nie nudzi aż do samego końca, co zwarzywszy na ilość stron, jest nie lada sukcesem ... Fabuła często jest przewidywalna. Mankamentem książki są nierealistyczni bohaterowie – autorka starała się, aby jej bohaterowie nie dzielili się tylko na dobrych i złych, lecz nie do końca jej to wyszło.
Mimo tego wszystkiego „Uczennica maga” jest dobrze napisaną książką fantasy i świetnym uzupełnieniem do „Trylogii Czarnego Maga”. Można ją spokojnie przeczytać przed trylogią, jednak odradzam tę kolejność, bo zaczynając przygodę z tą serią od „Uczennicy maga” pozbawimy się przyjemności odkrywania historii i tajemnic magów, a w tej książce wszystkie te odpowiedzi podane są praktycznie „jak na tacy”.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena