Koszyk 0
Opis:
Walka o Miłość, gorąca seria rozpoczęta Edukacją Kopciuszka bestsellerem nr 1 Amazonu i Top 10 „New York Timesa” On walczy o jej życie. Ona o jego miłość. On musi zwyciężyć ból,ona odkryć romantyczną namiętność… Ona to dziewczyna ścigana przez mafię za niespłacony dług i prześladowana  przez  koszmar  dzieciństwa. On to był ... y zawodnik sztuk walki, który przyczynił się do śmierci człowieka i nie chce więcej walczyć. Los zetknął ich ze sobą, a połączyła namiętna, trudna miłość. Są sobie prawdziwie bliscy, ale bardzo pokaleczeni przez życie. Tkliwie uczą się siebie, przełamują bariery... On pragnie uwolnić ją od mafii i dlatego jeszcze raz wychodzi na ring. Jednak reguły tej walki nagle zmieniają się i zmienia się również jej stawka. To już nie jest sport, to walka o życie. Musi więc wrócić do własnej przeszłości i tam szukać pomocy, by ocalić ich oboje… GINA L. MAXWELL z dnia na dzień zrobiła niebywałą karierę powieścią Edukacja Kopciuszka, którą w 2012 wydała samodzielnie w formie elektronicznej. W dwa miesiące sprzedała 100 000 e-booków! Amerykańskie wydawnictwo kupiło prawa do wersji drukowanej i podpisało kontrakt na następne tomy serii Walka o Miłość. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Gina L. Maxwell
 • 2015
 • 1
 • 184
 • 205
 • 130
 • 9788324154289
 • 9788324154289
 • ZCP0T

Recenzje czytelników

http://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/

Ocena:
Autor:
Data:
Świat Kat i Aidena stanął na krawędzi wielkiej przepaści. Ona – na wskutek poprzedniego związku z niewłaściwym partnerem, musi spłacić mafii jego dług. Inaczej może stracić życie. On – walcząc z niełatwą przeszłością, nie potrafi wybaczyć sobie czegoś, co kiedyś całkowicie złamało jego osobowość. Kiedy drogi tych dwojga krzyżują się, bohaterowie doznają czegoś, czego nigdy przedtem nie zakosztowali. Miłość, która pomiędzy nimi się rodzi, staje się o wiele potężniejsza ... aniżeli lęki zamierzchłych lat. Zdeterminowany Aiden postanawia stanąć twarzą w twarz z dawnym wrogiem i tym samym, zdobyć pieniądze potrzebne Kat. Kiedy jednak wykonuje pierwszy krok, wie, że nie będzie już odwrotu, a wygrana, niebezpieczna i pełna przeszkód, wcale nie jest taka oczywista.

Aiden po raz kolejny staje na ringu. Wie, że poprzez udział w nielegalnych walkach jest w stanie zdobyć sumę potrzebną do ocalenia życia Kat. Dziewczyna, nie mając początkowo pojęcia o poświęceniu mężczyzny, wciąż żyje w strachu, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że tylko przy Aidenie może być bezpieczna. Mafia jednak, bezwzględna i nieczuła na ludzki lęk, działa wedle własnych zasad, które nie zawsze okazują się sprawiedliwe. Nic nie jest więc pewne, a tym bardziej dalsze losy bohaterów.
Wkrótce jednak sytuacja staje się jeszcze bardziej zawiła. Kat odkrywa, że Aiden zna jej siostrę. Czy poznawszy jedną z tajemnic mężczyzny, będzie w stanie nadal mu ufać? Co więcej, czy zniesie kolejny skrywany sekret dręczący jego sumienie? Czy Aiden będzie w stanie znaleźć odkupienie? Czy pogodzi się z własną przeszłością? Jakie niespodzianki szykują dla bohaterów kolejne dni? Czy będzie im dane żyć w końcu szczęśliwie?

Aiden to mężczyzna, którego wygląd może dawać ludziom mylne wrażenie. Nie warto jednak ufać pozorom i przekonała się o tym Kat, która dzięki niemu nauczyła się tego, że nie wszyscy faceci muszą być źli. Prowadzona ścieżkami miłości, wrażliwości, bezpieczeństwa i delikatności stale pozbywa się obrazów drastycznej przeszłości. To właśnie teraz, opowiadając Aidenowi o tym, co ją spotkało, uświadamia nam, jak wiele musiała wycierpieć. Mężczyzna, nie potrafiąc znieść myśli o tym, że ktoś tak bardzo ją skrzywdził, pragnie chronić ją jeszcze bardziej. Zdaje sobie sprawę z tego, że jest w stanie poświęcić dla niej wszystko, nawet własne życie. Krwawy ring, na którym staje, okazuje się jednak tylko kroplą w morzu niebezpieczeństw, jakie szykuje dla niego przyszłość. Już wkrótce przekona się bowiem o tym, jak to jest stracić ukochaną osobę i poczuć smak śmiercionośnej broni.

Drugi tom książki „Ucieczka do Miłości” i zarazem ostatni, to zwieńczenie losów bohaterów, w którym każdy nękający ich problem znajduje rozwiązanie. Czy korzystne? O tym musicie przekonać się sami. Z pewnością nie będzie łatwo, ale mając tak bujną przeszłość nikt nie powiedział, że wszystko pójdzie jak po maśle. Niestety tak już to w życiu bywa, że kłopoty nieraz dręczą ludzi, którzy z natury są uczciwi i wrażliwi. Wtedy jednak nie pozostaje nic innego, aniżeli stawić czoła trudnościom. Ucieczka bowiem na dłuższą metę nie jest dobra, ani takowa przed niebezpieczeństwem, ani przed miłością. To, co ma kogoś spotkać, dopadnie go nawet w najlepiej zaplanowanej kryjówce.

Gina L. Maxwell wyposażyła zarówno pierwszy, jak i drugi tom, w obrazowe i wysublimowane sceny erotyczne. Nie ma tutaj pruderii czy co więcej, praktyk BDSM. Zbliżenia, do których dochodzi pomiędzy bohaterami, są pełne delikatności i szacunku dla drugiej osoby. Tak samo prezentują się pozostałe relacje bohaterów, którzy skazani na swoje towarzystwo przekonują się o tym, że nie mogą bez siebie żyć. Jest i wątek kryminalny, pojawiające się niebezpieczeństwo i wyścig, którego finał może pomieszać Aidenowi i Kat szyki. Autorka na szczęście należy jednak do tych, którzy lubią szczęśliwe zakończenia. Jak jednak poukłada się życie bohaterów? Sięgnijcie po Ucieczkę do Miłości.

Jeżeli przeczytaliście pierwszy tom, wiecie już, że sięgnięcie po drugi jest wręcz obowiązkiem. Nie musicie się jednak obawiać długiej serii i wydawania sporych pieniędzy na kolejne części. Tom drugi jest bowiem ostatnim. „Ucieczka do miłości”, to niedługa i lekka lektura w sam raz na wakacje. Polecam ją kobietom zakochanym w erotykach, które jednak mają dość wyuzdanego seksu i niewolniczej dominacji. Poznajcie Aidena, noszącego niezbyt lubianą przeze mnie ksywę – Irol, który pomimo twardej skorupy jest wyjątkowym i wrażliwym człowiekiem.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena