Koszyk 0
Opis:
To drugie wydanie - bo Ty chcesz być na bieżąco, a my się rozwijamy. Dodaliśmy dwa rozdziały. Nauczyliśmy się sporo o różnicy między logiką, bezwarunkowymi uczuciami i ciągle zmieniającymi się emocjami. Napisaliśmy o człowieku myślącym, który potrafi korzystać z całej oferty świata, a nie tylko prowadzić egzystencję transującego robota, powtarzającego za innymi ich życie. Oj, będziesz dużo mądrzejszy po przeczytaniu tego wszystkiego... Dużo! Wiesz, że pewne rzeczy się nie zmieniły? Nadal 99 ... 3% ludzi, którzy zwrócili uwagę na tytuł tej książki, sięgnęło po nią i czyta teraz ten tekst. Ich mózgi, wiedzione pragnieniem nowości i nieznanego, przestawiły się na tryb ciekawości oraz zainteresowania. Teraz chcą dowiedzieć się, o czym jest ta książka. Zanim ją kupią, przeczytają tę stronę do końca... To nie jest czytanie w myślach, bo bez czarnego kruka, szklanej kuli i czapeczki w księżyce nie da rady bawić się w udawanie. Zamiast tego pobawimy się w przekazywanie wiedzy. Ważnej wiedzy. Bo dziś, aby elastycznie funkcjonować w świecie, potrzebujesz dwóch rzeczy - informacji i kontekstu, w jakim możesz ją zastosować. Mimo tak wielu lat spędzonych w szkołach, poznania budowy pantofelka, wykucia na pamięć miliona wzorów z fizyki i opanowania umiejętności obliczania pola graniastosłupa, w ogóle z tej wiedzy nie korzystasz. Dlaczego? To proste: nie powiedziano Ci, co z tym zrobić. Informacja bez możliwości jej wykorzystania w praktyce jest tyle warta, co umiejętność pływania na pustyni. Ludzie poświęcają w swoim życiu więcej czasu na poznanie instrukcji obsługi pralki niż własnego mózgu. Paradoks obecnych czasów polega na tym, że niezwykle ważne sprawy, takie jak umiejętność posługiwania się inteligencją emocjonalną i zarządzania swoim umysłem, dynamika grup i sposób funkcjonowania rodziny, utrzymywanie właściwych relacji z przyjaciółmi i interakcji międzyludzkich, wiedza o tym, jak zarabiać szmal, i wiedza biznesowa pozwalająca robić interesy, są pozostawione samopas i musisz je poznawać poza szkołą. Ale odpręż się. Trafiłeś na właściwą lekturę... Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Helion
  • miękka
Mniej Więcej
  • Mateusz Grzesiak
  • 2
  • 154
  • 208
  • 140
  • 97883-246-64924
  • 9788324664924
  • ZAUCQ

Recenzje czytelników

Ograniczenia istnieją tylko w naszej głowie

Ocena:
Autor:
Data:
Świetna książka!
Miałem tą przyjemność poznać Mateusza osobiście i jest to mega pozytywnej energii osoba z wizją budowania lepszego świata.

Zachęcam każdego do inwestowania w siebie i udział w tego typu szkoleniach i pracy nad sobą i zwalczaniem swoich ograniczeń.

PAMIĘTAJCIE - najlepiej płatną pracą jest praca NAD SAMYM SOBĄ! :)
Czy ta recenzja była przydatna?

Najlepsza książka MG?

Ocena:
Autor:
Data:
Mateusz Grzesiak- pewnie każdy z nas zastanawiający się nad kupnem tej książki coś o nim słyszał.
Czytałem wszystkie książki Mateusza, poza Alpha Female i Wyjątkowym nauczycielem. Jak dla mnie książka Ty myśl, jest jedną z najciekawszych pozycji w książkach psychologicznych.
Wydawało się, że ciężko pobić Alpha Human, czy Ego-rcyzmy, a jednak...
Począwszy od afirmacji, od ukazania dzisiejszego systemu do...
No właśnie!
Ta książka budzi do życia, do czegoś więcej niż "to coś" ... za czym gonimy, jedynym mankamentem książki jest.. ilość stron.
Jednak lepiej krótko i treściwie niż długo i bez sensu.
Polecam!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena