Koszyk 0
Opis:
Przedstawiamy Twój dziennik Reginy Brett z 12 nowymi lekcjami napisanymi specjalnie dla polskich czytelników. Książki Reginy Brett cieszą się w Polsce olbrzymią i niesłabnącą popularnością. Felietony tej amerykańskiej pisarki i dziennikarki – czy też, jak sama o nich pisze, lekcje – pełne ciepła, nadziei i wzruszeń, są dla wielu osób cenną podporą w ż ... yciu i drogowskazem na jego nierzadko krętych drogach. Już same tytuły lekcji są cennym zbiorem dających do myślenia sentencji… Wielu z nas chciałoby, by celne komentarze, spostrzeżenia i myśli Reginy były dostępne na co dzień, byśmy mogli po nie łatwo sięgnąć, robiąc sobie czasem krótki przystanek w pędzącym nieustannie świecie. Tak zrodził się pomysł Twojego dziennika, uniwersalnego kalendarza na każdy rok. Przedstawiliśmy go latem tego roku Reginie, a ta podeszła do niego z wielkim entuzjazmem i radością. Regina Brett na naszą prośbę napisała 12 zupełnie nowych lekcji, z których większość jest inspirowana jej dwukrotnym pobytem w Polsce. Każda z tych lekcji otwiera miesiąc, którego dni (każdy na oddzielnej stronie) opatrzyliśmy inspirującymi cytatami z książek Reginy i symbolicznym rysunkiem nawiązującym stylistycznie do okładek ich polskich wydań. Twój dziennik to osobisty notatnik i wyjątkowy kalendarz z myślami Reginy na każdy dzień i nową lekcją na każdy miesiąc. To źródło Twojej codziennej inspiracji. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Insignis
  • zintegrowana
Mniej Więcej
  • 2015
  • 400
  • 200
  • 135
  • 97883653151-1-3
  • 9788365315113
  • ZD0J8

Recenzje czytelników

Twój Dziennik

Ocena:
Autor:
Data:
,,Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień" to najnowsza pozycja, która ukazała się tydzień temu na polskim rynku. Muszę przyznać, że nie wiedziałam, czego się spodziewać. Szczerze jednak powiem, że jestem zachwycona! To najpiękniejszy kalendarz z myślami, sentencjami, jaki kiedykolwiek widziałam. Zupełnie nie przesadzam. Ostatnio widziałam w sprzedaży planner na przyszły rok w cenie 100 złotych. Tymczasem, za 35 złotych dostaniemy nie tylko kalendarz, ale i motywacyjne hasła ... które zachęcą nas do działania i pomocy innym.

Co istotne, nie jest to kalendarz, który musicie już kupić, bo w 2017, czy 2020 roku będzie już nieaktualny. Nie. Jego ogromną zaletą jest to, że można go zakupić w dowolnym momencie i będzie dobry, bowiem ma pokazane daty, ale bez dnia tygodnia i roku. Został stworzony z myślą o korzystaniu z niego przez 365 dni w ciągu najbliższych 5 lat. Przed każdym miesiącem znajdziemy list od Reginy z jedną główną myślą, która powinna przyświecać nam nie tylko przez najbliższe 30 dni, ale i cały rok. Dodatkowo jeden dzień to jedna strona, uwielbiam, jak mogę bazgrać po kalendarzu, nie obawiając się, że zaraz zabraknie mi pustych linijek. Tutaj cała strona jest dla nas - możemy rysować, kolorować, wpisywać swoje sentencje, co tylko zechcemy.

Nie jestem zbyt sentymentalna, ale już wyobrażam sobie rozpoczęcie dnia jedną z sekwencji Reginy Brett, które zostały zaczerpnięte z jej wcześniejszych pozycji. Jestem zachwycona pozycją ,,Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień". Czuję, że będzie mi towarzyszyć każdego dnia nadchodzącego roku. Wbrew pozorom, nawet nie jest ciężka, a w felietonach pisarki, przytoczonych w dzienniku, jestem zakochana i mam ogromną ochotę na więcej. Więcej i więcej. Nie będę Wam już przeszkadzać, coś czuję bowiem, że nakład szybko się wyczerpie.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Twój dziennik

Ocena:
Autor:
Data:
Książki Reginy Brett cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Z niecierpliwością czekam na kolejne dzieło autorki - Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień .
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena