Koszyk 0
Opis:
Dreszcz przeleciał mi po plecach. Znalazłam się chyba w najbardziej opuszczonym miejscu na świecie. Przez chwilę wydawało mi się, że z daleka słyszę śpiew. Ale to wiatr gwizdał w szczelinach. Coś we mnie wołało: UCIEKAJ, BEL! UCIEKAJ, BEL! UCIEKAJ, BEL! Ale tymczasem moje palce sięgnęły do kieszeni dżinsów i wyciągnęły stamtąd kartonik, ten, który podniosłam z ziemi poprzedniego dnia. Bilet wstępu dla jednej osoby. Bel nigdy wcześniej nie znała nikogo takiego jak Luka. Tego dnia ... kiedy poszła za nim do opuszczonego wesołego miasteczka, zupełnie nie była przygotowana na to, jak bardzo ta znajomość zmieni jej życie. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Caroline Green
  • 2012
  • 1
  • 192
  • 200
  • 130
  • 978-83-62955-23-7
  • 9788362955237
  • ZAG3D
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Wciągająca, tajemnicza historia

Ocena:
Autor:
Data:
Caroline Green – jest doświadczoną, niezależną dziennikarką. Pierwsza z jej książek wygrała konkurs na powieść dla nastolatków. Obecnie mieszka w północnym Londynie.

"Tunel strachu" opowiada historię Bel, która wraz z matką przeprowadza się z Londynu do miasteczka Slumpton. Podczas jednego z samotnych spacerów, przypadkowo poznaje chłopca, który niemalże od razu przyciąga jej uwagę. Przy kolejnych spotkaniach z Lukiem, dziewczyna zaczyna powoli przystosowywać się do nowego świata ... w którym znajduje się od momentu przeprowadzki. Z nowym znajomym chodzą razem do wesołego miasteczka, które dziś już zniszczone i opuszczone, niegdyś tętniło życiem. W tym właśnie miejscu spędzają ze sobą dużo czasu, tutaj także Bel, dowiaduje się wielu rzeczy z przeszłości Luka.

Lecz kim tak naprawdę okaże się ten chłopak?
Z jaką trudną sprawą będzie musiała poradzić sobie Bel?

Książka bardzo mi się podobała, czyta się ją bardzo łatwo i szybko. Autorka w tej powieści nawiązuje również do niewolnictwa, myślę, że chce w ten sposób uświadomić nam, iż taki problem jest nadal aktualny. Sama historia jest bardzo ciekawa i wciągająca, sądzę, że może spodobać się każdemu.
Niezwykle podoba mi się również okładka książki, dostrzec można na niej zacienioną postać oraz diabelski młyn z wesołego miasteczka, o którym mowa w książce.
Zachęcam do przeczytania!
recenzje-mlodziezowe.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena