Koszyk 0
Opis:
 „Mroczne sekrety i gwałtowne namiętności w seksownej, błyskotliwejopowieści gwiazdy romansu historycznego.” „BOOKLIST”Jest królową londyńskiego półświatka i najbardziej wpływową kobietąAnglii. Zna sekrety najznakomitszych rodów. Pewien mężczyznamoże jednak odkryć, kim jest naprawdę…W świetle dnia jest lady Georgianą, szlachetnie urodzoną damą ... .Przed laty jej reputacja została zszargana. A salony arystokratycznetego nie wybaczają. Została wykluczona z dobrego towarzystwa.Pod osłoną nocy, w ciemnych zaułkach Londynu, wciela się w tajemniczegowłaściciela jaskini hazardu, w której goszczą ludzie z najwyższychsfer...Duncan West, magnat prasowy z niejasną przeszłością, nie pozostajeobojętny wobec pięknej kobiety. Nawet okrytej niesławą. Chce poznaćprawdę o Georgianie. Ale jego ciekawość będzie groźna nie tylkodla lady. Bo inni także prowadzą podwójne życie… Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Sarah MacLean
 • 2015
 • 1
 • 336
 • 210
 • 147
 • 9788324153138
 • 9788324153138
 • ZCGAR

Recenzje czytelników

Cudowna, zabawna, niesamowita...

Ocena:
Data:
'Trzy twarze damy' - sam tytuł brzmi intrygująco. Nasza główna bohaterka idealnie oddaje jego klimat. Kobieta wykluczona z kręgu towarzyskiego przez 'błędy młodości'. Jednak się nie poddaje i nadal jest Królową Mrocznej Strony Londynu. Georgiana (Czemu nie mogła być Georginą? Te imiona są identyczne!) zarządza największą jaskinią hazardu w Londynie. Idzie jej to nadzwyczaj dobrze. Teczki sekretów, które posiada, są postrachem wszystkich. Nie od dzisiaj przecież wiadomo ... że najlepszym sposobem do trzymania kogoś w garści... są tajemnice. Jednak kobiecie to nie wystarcza. Chce by jej córka miała ojca... Chociaż może bardziej chodzi tutaj o tytuł, to nie zamierza spocząć, dopóki nie znajdzie odpowiedniego arystokraty...

Książka jest napisana niesamowicie. Naprawdę jest to coś całkowicie innego, niż się spodziewałam. Nie chodzi mi jednak o treść, tylko styl pisania. Praktycznie zawsze skraca się sceny do minimum, by przygoda mogła trwać i trwać... A tutaj zaskoczyło mnie to, że nikt nie chciał zbędnego skracania. Cala treść odbywa się w bardzo krótkim czasie. Nic dziwnego, bo nawet pierwsza scena trwała przez ponad pięć rozdziałów. Nie było to męczące - co to to nie! Czytało się to bardzo płynnie i przyjemnie. Dialogi były pełne, przekazywały 105% informacji i dzięki temu bardzo szybko udało mi się wciągnąć. Chciałam czytać, czytać, czytać, czytać i... nie przestawać.

Zdecydowanie tak cudowne dialogi, tak zabawne, że nie byłam w stanie się powstrzymać od prychania i chichotu, są moim must have książki na luźniejszy dzień. Mówię wam, książka bez tego, nie daje takiego typowego rozluźnienia, nie sprawia, że chce się wszystko rzucić w kąt, nieważne czy jest druga w nocy i chichoczemy na pół domu, a wypadałoby przestać, czy nawet powinniśmy w końcu zejść na posiłek. I tak tego nie zrobimy! Gwarantuję! Znowu cukierkowałam pół weekendu na temat, jak to nowa książka od wydawnictwa Amber zajęła cały mój czas. Chyba powinnam z tego miejsca przeprosić moich znajomych... Oczywiście za to, że znowu wydadzą oszczędności na kolejną wspaniałą książkę!

Ludzie, nawet okładka jest profesjonalna i piękna. Czego tu więcej oczekiwać? Porównując ją ze starym wydaniem - no normalnie niebo a ziemia! Takie rzeczy w tym wydawnictwie zdarzały się rzadko, jednak teraz - kiedy już się pojawiły - TRZEBA korzystać! Piękny wygląd, cudowna treść... Ach, polecam, polecam, polecam!

8/10

Cała recenzja dostępna: http://tysiac-zyc-czytelnika.blogspot.com/2017/03/121-trzy-twarze-damy-sarah-maclean.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Lady Georginia nie miała łatwo, gdyż już jako młoda dziewczyna uległa miłości i zakochała się, myślała, że z wzajemnością, jednak jak się okazało, została sama (może nie do końca), ale jej reputacja legła w gruzach i musiała opuścić londyńską socjetę.

Po tym wszystkim Geoginia postanowiła się podnieść, wróciła do Londynu jako właścicielka kasyna dla dżentelmenów "Upadłego Anioła". Jednak nie władała nim jako Georginia, tylko jako tajemniczy Chase ... który był postrachem całego Londynu, gdyż znał wszystkie tajemnice klubowiczów. Georginia nie ukrywała się tylko pod osłoną Chasa, lecz również w przebraniu Anny, była uznawana za jedną z najlepszych kurtyzan w mieście.

Wszystko się dobrze układało, do momentu, gdy Georginia postanowiła wrócić na londyńskie salony i wyjść za mąż. Wszystko miała poukładane, znalazła idealnego potencjalnego kandydata na męża, który da jej tytuł i nie tylko jej.... Jednak wszystko diabły wzięły, gdy na jej drodze pojawił się Duncan West.
Duncan West był właścicielem kilku wydawnictw prasowych i postanawia pomóc Georginie przywrócić jej dobre imię oraz powrócić na londyńskie salony.
Jednak nie wszystko idzie jak trzeba, gdy Duncan chce poznać wszystkie sekrety Georginy, nawet te, których tak bardzo strzeże.


Jak to zawsze w romansach historycznych bywa socjeta londyńska jest nieubłagana, tak i w tym przypadku Lady Georginia nie jest wyjątkiem. Jej świat runął, ale ona zdołała się podnieść. Chciała ukarać cały Londyn za wszystkie krzywdy, chciała ochronić siebie, ale i nie tylko siebie. Nie miała na początku nic, jednak sama wyciągnęła swoich najbliższych wspólników z dna i razem stworzyli imperium, którego obawiał się cały Londyn.


Tylko ten Duncan West... i jej uczucia. Nie chciała tego, wzbraniała się uczuć, bo wiedziała jak to się może skończyć, jednak miłość jest nieubłagana i mimo, że Duncan również skrywał mroczne tajemnice, to postanowiła wszystko położyć na jedną kartę.


Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena