Koszyk 0
Opis:
Zgubione… porzucone… zaniedbane? Odtąd ich domem będzie „Cichy kąt”! W idealnym świecie takie miejsce jak schronisko „Cichy kąt” nie byłoby potrzebne. Jednak Ewa i Karol Mareccy, których rodzice prowadzą schronisko, wiedzą, że w życiu nie zawsze jest idealnie. Codziennie zjawia się nowe zwierzę, które potrzebuje pomocy!
Mniej Więcej
  • Tina Nolan
  • 2015
  • 124
  • 198
  • 128
  • 97883-79831234
  • 9788379831234
  • ZCISF
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Trusia. Rozpieszczony królik

Ocena:
Autor:
Data:
Tina Nolan to autorka już 12-tomowej serii ,,Na pomoc zwierzakom". Z wielką niecierpliwością wyczekuję kolejnych tomików cyklu. Dziś zapraszam Was na najnowszą publikację - o Trusi, rozpieszczonym króliku.

W okolicę ,,Cichego kąta" przeprowadziła się nowa rodzina. Maja, wraz z rodzicami, zamieszkała w nowym domu. Dziewczynka zaprzyjaźniła się z Karolem - chłopcem, którego rodzice mają schronisko dla zwierząt. Niebawem pojawił się kłopot, Trusia zachorowała.

Czytam różne serie ... w których bohaterami są zwierzęta i praktycznie wszystkie mi się podobają. Seria Tiny Nolan wyróżnia się tym, że mamy do czynienia ze schroniskiem, w którym każdy potrzebujący zwierzak może otrzymać pomoc. Główni bohaterowie, Ewa, Marek i Ania, także są bardzo sympatyczni i doskonale pomagają w pracy azylu. Zwierzęta, które pojawiły się w poprzednich tomach, nie są zapomniane, występują bowiem epizodycznie w innych opowieściach kolejnych tomów.

Najnowszy tom serii skupił się na króliku Trusi oraz psie Pestce, znanym nam z poprzedniego tomu. Książka jest dość obszerna, ale dzięki dużej czcionce i ciekawej treści czyta się ją bardzo szybko. Wewnątrz znajdują się także czarno-białe ilustracje, które urozmaicają lekturę. Nie mogę nie wspomnieć o przepięknych, bardzo wyrazistych i kolorowych okładkach. Mi najbardziej podoba się ta ze Śnieżką.

,,Trusia. Rozpieszczony królik" to co prawda 12 tom serii, jednak uważam, że tę książeczkę można czytać, jako oddzielną publikację. Autorka oprócz opisu choroby zwierząt skupia się także w mniejszym stopniu na relacjach międzyludzkich. Myślę, że szczególni zadowoleni z lektury będą miłośnicy zwierząt, w tym królików.

Moja ocena: 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena