Koszyk 0
Opis:
 „TO NIE KSIĄŻKA” to kolejne dzieło Keri Smith, autorki bestsellera “ZNISZCZ TEN DZIENNIK”. Artystka  przesuwa granice naszej strefy komfortu jeszcze dalej. To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika. Wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy.  Celem NIE-KSIĄŻKI jest przekraczanie barier własnego umysł ... u i uruchomienie wyobraźni. Jeśli to nie książka, to co to jest? Odpowiedź należy do każdego użytkownika.  „TO NIE KSIĄŻKA” uczy myśleć nieszablonowo, używać wyobraźni i stawić czoło wyzwaniom.  „TO NIE KSIĄŻKA” składa się z zadań, które należy wykonać, aby wyrazić siebie poprzez uczucia, emocje i stosunek do otaczającego świata. Polecenia mają charakter artystyczny, eksperymentalny i performerski.  Możesz je wykonywać indywidualnie lub w grupie. Zaryzykuj zostawiając książkę na noc na dworze i zostań artystą wywieszając swoje prace w miejscu publicznym. Zaprojektuj własną planetę, skorzystaj z maszyny do zmiany nastroju oraz wymyśl swoje alter ego. Stwórz ruchomą rzeźbę oraz rozwiąż zagadkę zaginionej strony.  Zadań jest mnóstwo, a wszystkie jednakowo twórcze, zabawne i kreatywne. Stwórz swoją własną NIE-KSIĄŻKĘ, zerwij ze schematycznym myśleniem i spójrz na świat z zupełnie innej perspektywy!  Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Keri Smith
  • 2015
  • 222
  • 205
  • 142
  • *, 9788364853029
  • 9788364853029
  • ZCET5
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

To nie jest recenzja

Ocena:
Data:
Zapytacie zatem, czym jest?

To jest motywator do działania

1. Zapisz wszelkie sugestie na kartce.
2. Dorysuj kwiatki nad każdą literą "i".
3. Uśmiechnij się,
4. Wykonaj szereg zadań.Tak w skrócie wygląda "Nie-książka", zadanie banalne: odkryj czym ona jest, bo to oczywiście nie jest w żadnym wypadku książka! Trochę poważnych spraw dla właściciela, ale też i będzie potrzebne wsparcie przyjaciół. Farby, kredki ... długopis i masa wyobraźni jak również spostrzegawczości i intelektu. Dodatkowo w razie jakby ktoś się nudził, powstała strona internetowa Nie-książki, gdzie m.in. znajdziemy dodatkową stronę.

Jeśli ktoś myśli, że to kolejny "Zniszcz Ten Dziennik" to jest w wielkim błędzie. "To Nie Książka" jest wielce sugestywnym dziełem o mocy pozwalającej pobudzić wszystkie nasze szare komórki. Mimo dosadnych instrukcji nasza percepcja ma spore pole do manewru.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

To nie książka

Ocena:
Autor:
Data:
Szczerze mówiąc jako druga część spodziewałam się wyczerpania wszystkich świetnych pomysłów. Ale myliłam się. Ta książka jest cudowna. Ma ją moja przyjaciółka i postanowiłam ją także kupić.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena