Koszyk 0
Opis:
Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw wciąż wydaje się niepewna... Na wschodzie Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem zbudowanym na marzeniach i pyle. Daenerys ma jednak tysiące wrogów i wielu z nich postanowiło ją odnaleźć... Tyrion Lannister, uciekłszy z Westeros, gdy wyznaczono nagrodę za jego głowę, również ... zmierza do Daenerys. Jego nowi towarzysze podróży nie są jednak obdartą bandą wyrzutków, jaką mogliby się wydawać, a jeden z nich może na zawsze pozbawić Daenerys praw do westeroskiego tronu... Północy broni gigantyczny Mur z lodu i kamienia. Tam właśnie przed Jonem Snow, dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym lordem dowódcą Nocnej Straży, stanie najpoważniejsze jak dotąd wyzwanie. Ma bowiem potężnych wrogów nie tylko w samej Straży, lecz również poza nią, pośród lodowych istot mieszkających za Murem... Wszędzie narastają gwałtowne konflikty, w których uczestniczą banici i kapłani, żołnierze i zmiennokształtni, szlachetnie urodzeni i niewolnicy. W czasie narastających niepokojów fale przeznaczenia nieuchronnie prowadzą bohaterów do największego ze wszystkich tańców... Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • George R.R. Martin
  • 2016
  • 628
  • 205
  • 140
  • *, 978837785-884-4
  • 9788377858844
  • ZD9O6

Recenzje czytelników

Pora podnieść głowę do góry po uczcie

Ocena:
Autor:
Data:
Miałem przyjemność książkę poznać już kawał czasu temu, także i pewnie wpłynie to na mój jej teraz opis. Po Uczcie dla wron jest to niewątpliwy powrót historii i autora na ciekawe ujęcia i tok prowadzenia fabuły, który tak się podobał w Starciu królów. Całe szczęści na nowo można odetchnąć od znużenia spowodowanego chociażby zagnieżdżaniem sytuacji w Królewskiej Przystani. Dostaniecie w Tańcu ze smokami tematy i bohaterów nakręcających fabułę najlepiej.

I tak oto ...

Będzie czytelnikowi dane wcielić się w najbardziej poszukiwaną przesyłkę w całym znanym świecie.
Czy w kontekście własnej, obecnej sytuacji, mikrus wśród lwów nadal będzie miał giętki i cięty język.

Na północy Jon pozostanie wierny swoim przeczuciom, swojej inteligencji, i nadal będzie popełniał błąd honorowości swojego ojca.

Akcja może zagęszczać się w rejonach zatoki niewolniczej i muru nocnej straży, jednakże proszę odbierać te miejsca, jako punkt docelowy, a ważniejsze i tak jest czego można się spodziewać podczas podróży do i podróży wątkowej bohaterów wewnątrz tych lokacji.

Myślę, że to co zostanie ustalone na murze, to co nawet przyniesie wiatr Słonecznej Włóczni z pewnością wywrze na was takie wrażenie, że podążycie następnie po drugą część Tańca ze Smokami, a potem razem z Księgarnią Matras będziecie usatysfakcjonowani czekaniem na dalsze części Martina.

Pozdrawiam
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Polecam

Ocena:
Autor:
Data:
"Taniec ze smokami" jest kolejną częścią "Pieśni lodu i ognia". Kolejny raz George R.R. Martin udowadnia nam, że jest nieprzeciętnym autorem.
"Taniec ze smokami" trzyma poziom poprzednich części. Z drugiej strony historia Ary mogłaby być poszerzona o co najmniej jeden rozdział, ale zakładam, że Autor wiedział co robi. Zdecydowanie polecam każdemu, kto przebrnął prze poprzednie tomy.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena